Poprad – Banská Bystrica 2:1 (2:0 po s.n.)
po s.n. (2:0)
HK Poprad
2:1 (1:1, 0:0, 0:0 - 0:0) Stav série: 2:2
HC´ 05 Banská Bystrica
Čtvrtek 28.03.2019, 18:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipsport Liga (SR) play-off • Semifinále

Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u daších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (20:57:14)

Poprad dokázal porazit Banskou Bystricu na domácím ledě i podruhé a srovnává tak stav série na 2:2. Jako první se ale prosadili Berani, to když se v šesté minutě prosadil Marshall, o necelých deset minut později však srovnal Zagrapan. Více gólů už nepadlo, zápas došel až do samostatných nájezdů. Na straně domácích uspěl Abdul a Takáč, zatímco na straně hostí neskóroval ani jeden exekutor, po vítězství Popradu 2:1 se tak vrací série do Banské Bystricy za vyrovnaného stavu.

70:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HK Poprad.
    Autorem vítězné branky je JINDŘICH ABDUL.

5. série
    2:0
    Je konec! Samuel Takáč pořádně protáhl forhendovou kličku, z úhlu však ještě dokázal poslat puk za záda Williamse!

4. série
    1:0
    Surový sice vymíchal Vošvrdu, poté ale nedokázal ležícího brankáře prostřelit.

4. série
    1:0
    Rovněž Williams se střelci Svitanovi vrhl pod nohy a stejně jako jeho protějšek tak i on byl úspěšný.

3. série
    1:0
    Baránus také nepředvedl žádnou kličku, ani on ale neuspěl.

3. série
    1:0
    Paločko nic nevymýšlel a vypálil zápěstím, Williams ukryl puk v lapačce.

2. série
    1:0
    Éric Faille se rozjel velmi rychle, jeho bekhendový blafák ale Vošvrda výborně přečetl a betonem vyrazil.

2. série
    1:0
    Tentokráte domácí hráč neúspěšný, Bellušovi klička do forhendu nevyšla.

1. série
    1:0
    Vošvrda skočil pod nohy Higgsovi a měl štěstí, jelikož při svém zákroku zasáhl puk.

1. série
    1:0
    Jako první jel Abdul, krásným forhendovým blafákem vymíchal Williamse a posílá Kamzíky v nájezdové loterii do vedení!

Samostatné nájezdy začínají.

V prodloužení se nerozhodlo, o vítězi dnešního velmi napínavého semifinálového souboje slovenské Tipsport ligy tak rozhodnou samostatné nájezdy.

70:00
    Prodloužení skončilo.

69:12
    Domácí Kamzíci byli tak razantní, že až povalili v bráně Williamse, dokonce i posunuli branku, rozhodčí pochopitelně přerušují hru.

69:00
    Probíhá poslední minuta prodloužení.

68:51
    Asselin sice přebruslil v rychlostním souboji Takáče, tomu však pomohl v bránění Erving, u puku domácí.

Milan Huppert

Branky a nahrávky: 15. Zagrapan (Buzzeo, Bondra), rozh. náj. Abdul – 6. Marshall (Selleck)