SK Hanácká Slavia Kroměříž
6:0 (6:0)
TJ Valašské Meziříčí
Pátek 29.03.2019, 18:00Moravskoslezská fotbalová liga • 18. kolo

Hlavní sudí už ani nenastavoval, neboť nebyl žádný důvod. Zápas se již dohrával v poklidném tempu. Kroměříž tedy poráží poslední Valašské Meziříčí jasně 6:0. Rekord v nejvyšší výhře sice nepřekonala, ale může slavit své první vítězství v jarní části sezóny. Valašské Meziříčí se i nadále trápí a již třetí zápas v řadě za sebou nedokázalo ani vstřelit branku. (19:49:34)

90

89
    Nepřesné zakončení domácích a Pobořil zahrává odkop od své branky.

87
    Fanoušci se v závěrečných minutách probudili a žádají si ještě jednu branku.

86
    Rekord domácího celku nejspíše překonán nebude a zůstane jen u vyrovnání. Nicméně Žďár nad Sázavou tehdy porazili na jejich hřišti, nyní dokázali dát šest branek soupeři i na svém hřišti.

85
    Hraje se nám již převážně na půlce, čas od času se Kroměříž vysune směrem do útoku, ale nic vážného pro branku soupeře.

83
    Protiútok domácích naopak přinesl zakončení, které postrádalo přesnost a míč nešel mezi tři tyče.

82
    Valašské Meziříčí se dostalo k míči, ale po krátké operaci s míčem před šestnáctkou soupeře, jej nakonec ztrácí a nedokázali ani vyslat střelu směrem na branku Kroměříže.

80
    Posledních deset minut základní hrací doby. Domácí celek u míče a vypadá to, že se hosté ani v tomto utkání nedočkají branky.

78
    Střela domácího hráče nebyla vůbec špatná, nakonec míří jen o kousek mimo branku.

77
    Hanáci nadále kontrolují průběh utkání a směřují ke své první domácí výhře v jarní části sezóny.

75
    Střelec jedné z branek, Lukáš Motal, střídá a nahrazuje jej Vyhlíd Šimon.

74
    Centr z levé strany mířil na hranici pokutového území, kde se do hlavičky opřel domácí hráč a zamířil mimo levou tyčku.

73
    Zhruba dvacet minut (plus nastavený čas) mají domácí k tomu, aby vsítili sedmou branku a překonali svůj rekord v nejvyšší výhře.

72
    Valašské Meziříčí zahrávalo zajímavou standardní situaci z pravé strany, která jim však nepřinesla kýženou branku, na kterou v jarní části sezóny i nadále čeká.

69
    Utkání přihlíží celkem 223 diváků!

68
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Masař, přichází Marchuk.

67
    Domácí kombinují na vlastní polovině a jde na nich vidět, že vůbec nikam nespěchají a klidně si pošlou další dvě, tři přihrávky zpět do obrany.

Adam Dořák

Branky: 10. Silný (pen.), 17. Silný, 23. Okleštěk, 25. Kovář, 28. Motal, 38. Silný

Karty:   39. Fojtík (VAM), 41. Dekleva (VAM)

SK Hanácká Slavia Kroměříž: Jícha – Šmerda, Zavadil, Matoušek (C), Jeleček (62. Krhut) – Cupák, Motal (75. Vyhlíd), Okleštěk – Silný, Kovář, Masař (68. Marchuk).
    Náhradníci: Toman – Mlčoch, Marchuk, Krhut, Chytil, Dvořák, Vyhlíd

TJ Valašské Meziříčí: Pobořil – Matyáš (46. Kocián), Žilinský, Michálek, Šichor, Furmánek, Fojtík, Bartozel (46. Palo), Vrána, Dekleva (C), Sovák (25. Pop).
    Náhradníci: Michut – Straka, Kocián, Pop, Palo, Daniš

Rozhodčí: D. Černý – J. Mayer, S. Vejtasa