Livingston – Hibernian 1:2 (kon.)
Livingston F.C.
1:2 (0:0)
Hibernian FC
Pátek 29.03.2019, 20:45 • The Energy Assets Arena, Livingston • Skotská Premier League • 31. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (22:42:32)

Máme za sebou zápas 31. kola skotské Premiership, ve kterém Hibernian zvítězil na hřišti Livingstonu 2:1. Po velmi nudném prvním poločase přišlo v tom druhém pořádné drama. Nejprve v 71. minutě otevřel skóre utkání po rohovém kopu Hanlon, na něhož o chvíli později navázal výbornou samostatnou akcí Mallan. Domácí se dočkali snížení příliš pozdě, v první nastavené minutě upravil z penalty na konečných 1:2 Hardie. Hibernian se díky tomuto vítězství minimálně do zítřka vyšvihl na páté místo, Livingston zůstává na příčce deváté.

90+5

90+4
    Probíhá poslední minuta zápasu, v níž drží míč na svých kopačkách převážně hosté, navíc byl faulován Kamberi, tohle už s Hibernianem vypadá dobře.

90+3
    Střídání v týmu Hibernian FC: ze hřiště odchází Marc McNulty, přichází Oliver Shaw.
    90+1. HARDIE - 1:2

90+1
    Livingston právě vstřelil branku!
    K exekuci pokutového kopu se postavil RYAN HARDIE, jenž poslal brankáře na druhou stranu a v závěrečných minutách tak zadělal na pořádné drama!
    90+1. Penaltový zákrok

90+1
    Lawson byl v pokutovém území poslán k zemi, rozhodčí neváhá a nařizuje penaltu!

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby čtyři minuty.

89
    Do centru z rohového kopu se nůžkami opřel Lamie. Chyběla tomu razance i přesnost, gólman kontroloval míč letící do zámezí.

88
    Špatná komunikace domácích hráčů kazí další šanci na snížení, míč sbírá brankář Marciano.

87
    O technický obstřel na zadní tyč se pokusil Robinson, jeho pokusu chyběly opravdu jen centimetry.

86
    Nepovedené autové vhazování Stevensona zřejmě už trápit nebude, navíc když si protihráč neporadil se zpracováním a celá akce se tak bude opakovat.

85
    Spíše se jedná o druhou možnost, neboť hostující forvard vstal bez pomoci lékařů a okamžitě se zapojil do hry v plné síle.

84
    Hlavní rozhodčí musel přerušit hru, na zemi se totiž ocitl McNulty. Těžko říct, zda hostujícího hráče opravdu něco trápí, nebo jde jen o zdržování času.

83
    Byrne si na sebe vzal až příliš velké sousto, u pravé lajny si nedokázal poradit s dvojicí bránících hráčů.

82
    Signál z rohu nevyšel, Sibbald vracel přihrávku Pittmanovi do ofsajdové pozice.

81
    Z pravé strany odcentroval Gallagher, domácí stoper vybojoval alespoň rohový kop.