Standard – Antverpy 3:1 (kon.)
Standard Lutych
3:1 (0:1)
Royal Antverpy
Pátek 29.03.2019, 20:30 • Stade Maurice Dufrasne, Lutych • Belgická liga • O titul

Domácí celek sice po prvním poločase prohrával, ale pak třemi přesnými zásahy otočil stav zápasu. Lutych po skvělém druhém poločase bere z tohoto zápasu všechny body. (22:24:32)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 10:2. Střely mimo: 5:3. Rohy: 5:4.

90+5

90+4
    To už běží poslední nastavená minuta.

90+3
    Další hodně zbytečné faul hostujících hráčů. Ti závěr zápasu dohrávají hodně agresivně. Domácím to nevadí, ti slaví výhru. Zatím jen fanoušci, ale brzy také hráči.

90+1
    Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Paul-José M'Poku, přichází Samuel Bastien.

90+1
    Čtyři minuty uvidíme navíc, jeden z domácích hráčů je ošetřovaný a ukazuje, že bude střídat.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
    88. Constantinos LAIFIS - 3:1

88
    Standard právě vstřelil branku!
    V pohodě a euforii hrající domácí celek přidává další branku, tentokrát si do volného prostoru naběhl CONSTANTINOS LAIFIS, který rychlou střelou prostřelil brankáře, a pak vede Lutych o dvě branky.

87
    Střídání v týmu Royal Antverpy FC: ze hřiště odchází Lior Refaelov, přichází Ivo Rodrigues.

87
    Centr byl zblokovaný na roh, nejprve ale střádání.

86
    Volný kop pro Lutych.

86
    Domácí celek drží hru co nejdál od své branky, díky tomu chce výhru udržet až do konce utkání.

85
    Střídání v týmu Royal Antverpy FC: ze hřiště odchází Didier Lamkel Zé, přichází Geoffry Hairemans.

84
    Střídání v týmu Royal Antverpy FC: ze hřiště odchází Amara Baby, přichází William Owusu Acheampong.

84
    Guillermo Ochoa rozehrává od své branky, i on se zapojil do akce svého celku. S rozehrávkou rozhodně nespěchá.
    80. Luis Pedro Cavanda - 2:1

80
    Najednou je všechno tak nějak jinak, domácí celek se k velké radosti fanoušků dostává do vedení. Krásnou přihrávku spoluhráče přetavil ránou z první, spíše tečí, na vedoucí branku LUIS PEDRO CAVANDA.