Opava – Dukla Praha 2:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Sparta 2:1 (kon.) | Zlín – Olomouc 0:2 (kon.)
Teplice – Slovácko 2:0 (kon.) | Slavia – Liberec 1:1 (kon.)
SK Slavia Praha
1:1 (0:0)
FC Slovan Liberec
Sobota 30.03.2019, 17:30 • Eden Aréna, Praha-Vršovice • FORTUNA:LIGA • 26. kolo

Z mé strany je to pro dnešní večer vše, loučím se s vámi a brzy zase na shledanou! (19:33:56)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 11:2.
    Střely mimo: 4:4.
    Rohy: 11:2.

Utkání je u konce. Sešívaní byli ve druhé půli lepším týmem a díky ráně Bořila šli zaslouženě do vedení, jenže Liberec si přichystal okamžitou odpověď, když se z rohu prosadil Breite, který tak přetavil ve vyrovnávací gól v podstatě jedinou šanci svého týmu ve druhé půli. Pražané následně vrhli všechny síly do útoku, ale na skvěle chytajícího Nguyena podruhé nevyzráli a s Libercem se tedy rozešli smírně 1:1.

90+4
    90+4. Zase skvělý Nguyen. Chytil i krásnou Stochovu ránu po kuriózním signálu

90+4
    Stoch balon přes zeď parádně stočil do brány, jenže Nguyen dnes chytá výborně a i s touto dobrou technickou ránou si poradil. Slávisté záhy nedokázali rozhodnout ani z rohu, zdá se, že branka už nepadne.

90+4
    Kozák fauloval Stocha před vlastní šestnáctkou, uvidíme ještě jeden volný přímý kop.

90+3
    Stoch si na pravé lajně neporozuměl s Coufalem. Liberečtí se dostali zadarmo k míči.

90+1
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Radim Breite, přichází Damjan Vukliševič.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty.

90
    Souček mohl nahrát zcela volnému Stochovi, místo toho to fotbalovým slangem jednoduše zadrbal. Napravit jeho počínání mohl záhy Hušbauer, jeho rána doprostřed z dálky však rozhodně nepatřila k nebezpečným.
    89. Škoda střílel z otočky jen doprostřed brány

89
    Slávisté to tentokrát zkusili po zemi, ani tak úspěšní nebyli. Škoda se obtočil na hranici šestnáctky ke střele, zacílil ale jen doprostřed a Nguyen lapil míč do náručí.

88
    Závěr utkání připomíná závěr prodloužení duelu mezi Slavií a Sevillou. Do šestnáctky Liberce létá jeden centr za druhým. Prozatím se Severočeši zvládají bránit.

87
    Rohy dnes sešívaným nejdou, i tentokrát fotbalisté Liberce balon poslali do bezpečí bez obtíží.

86
    Hušbauer natáhl k povedené ráně z dálky, Nguyen ale střelu plachtící do šibenice vytáhl prsty na roh.

85
    Hosté už především brání. Dlouhý nákop Kúdely nenašel žádného z jeho spoluhráčů, navíc se píská ofsajd a Severočeši tak budou rozehrávat.
    84. Van Buren natáhl k nadějné ráně, ale balon se jen zvedal dál nad bránu

84
    Van Burena tentokrát jednoduše odzbrojil Potočný a hosté se hnali do rychlého brejku. Ten však nevyřešili ideálně a Pražané odpálil míč do bezpečí.