Jenisej – Kazaň 1:1 (kon.) | Dynamo – Lok. Moskva 0:1 (kon.) | Groznyj – Spartak 1:3 (kon.)
Rostov – Ural 2:1 (kon.)
FK Achmat Groznyj
1:3 (1:1)
FK Spartak Moskva
Sobota 30.03.2019, 14:30 • Achmat Arena, Groznyj • Ruská Premier Liga • 21. kolo

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 6:0. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 15:17. (16:22:55)

90+4
    90+3. Denis GLUŠAKOV - 1:3

90+3
    Spartak právě vstřelil branku!
    Krásná rána DENISE GLUŠAKOVA znamená, že hostující celek tento zápas vyhraje o dva góly. Míč po Glušakově ráně zapadl přesně do brány. Asistence: Ayrton Lucas.

90+1
    Čtyři minuty se budou nastavovat.

90
    Žlutou kartu dostává Ajaz Gulijev (FK Spartak Moskva).

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat nad rámec základní hrací doby.

87
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, ani jeden celek se nikam nežene.

85
    Bernard Beriša se hnal za vyrovnáním, balon si však příliš odkopl, a tak jej má brankář.

83
    Volný kop z dobré pozice pro domácí celek. Ismael Silva Lima rozehrával, ale následná rána Ivanova byla jen do středu branky.

83
    Žlutou kartu dostává Georgi Melkadze (FK Spartak Moskva).

82
    Střídání v týmu FK Achmat Groznyj: ze hřiště odchází Bekim Balaj, přichází Ablaye Mbengue.

80
    Deset minut hry zbývá do konce zápasu, domácí celek stále prohrává o jednu branku, ale bude střídat.

78
    Žlutou kartu dostává Ayrton Lucas (FK Spartak Moskva).

78
    Zé Luís zakončoval, jeho ránu kryje brankář hostujícího celku.

77
    Střídání v týmu FK Achmat Groznyj: ze hřiště odchází Ravanelli, přichází Bernard Beriša.

76
    Mnoho šancí momentálně k vidění není. Ani jeden celek si nemůže vypracovat výraznější šanci.

75
    Georgi Melkadze zakončoval z dobré pozice, domácí obrana odvrátila nebezpečí. Je z toho rohový kop.

72
    Střídání v týmu FK Achmat Groznyj: ze hřiště odchází Dantas Rodolfo, přichází Zoran Nižić.

Jan Prošek

Branky: 9. Balaj – 8. L. Adriano (pen.), 68. L. Adriano (Luís), 90+3. Glušakov (Lucas)

Karty:   6. Semjonov (GRZ), 18. Plijev (GRZ) – 16. Luís (SPM), 21. Bocchetti (SPM), 78. Lucas (SPM), 83. Melkadze (SPM), 90. Gulijev (SPM)   63. Semjonov (GRZ)

Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 6:0. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 15:17.
    FK Achmat Groznyj: Gorodov – Ucijev, Semjonov, Rodolfo (72. Nižić), Plijev – Ivanov, Ravanelli (77. Bernard Beriša), Silva Lima, Szymański, Švec – Balaj (82. Mbengue).
    Náhradníci: Gudijev – Bernard Beriša, Ch. Kadyrov, Mbengue, Mitrišev, Musalov, Nižić, Roši, Sadajev.

FK Spartak Moskva: Selichov – Rasskazov, Bocchetti, Džikija, D. Kombarov (64. Lucas) – Melgarejo, Glušakov, Luís, Gulijev, Tašajev (60. Melkadze) – L. Adriano.
    Náhradníci: Maximenko – Gigot, Lucas, Glušenkov, Lomovickij, Melkadze, Pedro Rocha, Umjarov.