Braga – Porto 2:3 (kon.) | Chaves – Sporting 1:3 (kon.) | Santa Clara – Guimarães 1:0 (kon.)
Benfica – Tondela 1:0 (kon.)
CD Santa Clara
1:0 (1:0)
Vitória SC Guimarães
Sobota 30.03.2019, 21:30 • Estádio de São Miguel, Ponta Delgada • Portugalská Primeira Liga • 27. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (23:49:55)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 5:7. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 11:15.

Je dobojováno! Utkání mezi Santa Clarou a Vitórií Guimarães se odehrálo za nevlídného počasí a na velmi těžkém terénu. Tyto faktory napomohly k tomu, že jsme viděli fotbal mizerné úrovně. Byl to zejména nepohledný boj s velkým počtem nevynucených chyb, které občas vypadaly až komicky. Přesto mají fanoušci domácího týmu důvod k oslavě, Zé Manuel v šestadvacáté minutě dotáhl do gólu víceméně jedinou pohlednou akci a rozhodl o tom, že si ligový nováček připsal už desátou výhru v sezóně. Tou si upevnil osmou příčku, zatímco Vitória po deváté prohře spadla za Moreirense na místo šesté.

90+4

90+4
    Santa Clara přišla o míč vysvobozujícím nákopem do rukavic Miguela Silvy. Hosté zakládají pravděpodobně poslední akci.

90+3
    Bruno Lamas si až moc chystal střelu ze střední vzdálenosti. Dva protihráči ho stihli rozhodit a zakončení letělo hodně mimo.

90+2
    Vieirův centr byl sražený a míč dokonce putoval od zámezí od něj, takže domácí mohou v klidu vhazovat.

90
    Trocha času na vyrovnání Vitórii ještě zbývá. Nad rámec druhé půle jsou přidány čtyři minuty.

89
    Wakaso šel po míči, aniž by vnímal předním sedícího Santanu. Tomu uštědřil slušnou dardu do zad, ale i tak budou rozehrávat hosté.

88
    Až v osmaosmdesáté minutě se Pereira trochu umazal od mokrého trávníku, když zastavoval Tozého přízemní střelu z hranice šestnáctky. Do velké šance to však mělo daleko.

86
    Santana se hned po příchodu uvedl střelou do boční sítě. Přitom je dost možné, že měl v úmyslu pouze centrovat přes nohy Osoria.

85
    Střídání v týmu CD Santa Clara: ze hřiště odchází Zé Manuel, přichází Thiago Santana.

84
    Zvýraznit domácí vedení mohl střídající Rašíd, jehož střela z přímého kopu proletěla jen kousek nad brankou Silvy.

83
    O moc lépe nedopadla ani hostující akce, ze které resultuje pro změnu Pereirův výkop. Zatím se nezdá, že by se Guimarães zmohl na vyrovnávající trefu.

82
    Ne, tento zápas zkrátka nemá kvalitu. Santa Clara naprosto zadrbala i rohový kop a umožnila Silvovi odkopávat od branky.

81
    Ukra svůj protiútok nevyřešil ideálně. Po zásahu obránce, který narušil finální centr, aspoň získal roh.

80
    Patrick Vieira chtěl centrovat z levého křídla. Míč mu ale poskočil na vnější nárt a zmizel za koncovou čáru.

78
    Střídání v týmu CD Santa Clara: ze hřiště odchází Guilherme Schettine, přichází Alfredo Stephens.

77
    Dostali jsme se do poslední čtvrthodiny. Nervozita se začíná stupňovat, zatímco šance se nadále nedostavují. Snahu Vitórie teď překazil ofsajd.