Zlínsko – Petřkovice 2:3 (kon.) | Vyškov – Hodonín 2:1 (kon.) | Hlučín – Líšeň 2:0 (kon.)
D. Benešov – Hulín 1:2 (kon.)
FC Dolní Benešov
1:2 (0:1)
SK Spartak Hulín
Sobota 30.03.2019, 15:00Moravskoslezská fotbalová liga • 18. kolo

Já se s vámi odsud loučím a děkuji za pozornost. Přeji hezký zbytek víkendu a všem Arnoštům vše nejlepší k svátku! (16:59:59)

Tak to je pro domácí tým hořký konec! Po zpackaném úvodu utkání se v 63. minutě podařilo Patriku Rubému srovnat na 1:1 a vypadalo to, že tak zápas i skončí. V poslední minutě ovšem rozhodčí Vlastimil Ogrodník udělil červenou kartu Ondřeji Adamíkovi a hlavně nařídil pokutový kop. Toho se ujal Tomáš Josl, který předtím nevyužil několik šancí, tuto však s přehledem proměnil. SK Spartak Hulín si tak připisuje velmi cenné tři body.

90+2
    90+2. JOSL - 1:2

90+2
    Hulín právě vstřelil branku!
    A TOMÁŠ JOSL nabídnutou šancí nepohrdl, poslal balón k levé tyči a nepochybně rozhoduje dnešní utkání!

90
    A aby toho nebylo málo, Ondřej Adamík za urážení rozhodčího dostává červenou kartu!

90
    V poslední minutě rozhodčí odpískal penaltu Hulína! Stalo se tak po velmi kontroverzním zákroku na druhé straně, tam však sudí zůstal v klidu. Tady dokonce domácí kapitán Tomáš Moravec dostává žlutou kartu!

89
    Tomáš Josl měl již několikátou dobrou příležitost, přízemní střela ovšem neměla dostatečnou razanci.

88
    Také je k vidění více faulů, tempo se hodně vystupňovalo, ale více šancí si vytvářejí hosté.

86
    Hosté rozehrávali další rohový kop z pravé strany, ke konci utkání se snaží rozhodnout.

85
    Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Smrčka, přichází Minář.

84
    V pokutovém území před Chvějou spadl jeden z hostujících útočníků, vypadalo to na faul. Sudí Vlastimil Ogrodník ovšem penaltu nepíská.

83
    Vysoký míč se snesl na vzdálenější tyč k Michalu Šromovi, ten ale z ostrého úhlu trefuje jen boční síť.

82
    Hra je teď stále nahou – dolů, hosté budou rozehrávat roh z pravé strany.

81
    Z této akce nic nebylo, domácí naopak předvedli rychlý protiútok, míč se kutálel v šestnáctce a se štěstím se k němu dostal hulínský obránce.

80
    Hulín má možnost rozehrávat aut z bezprostřední blízkosti, Tomáš Josl se určitě pokusí o dlouhé vhození.

79
    Skroch si našel v šestnáctce povedený centr, jeho hlavička už ale tolik povedená nebyla, Jelínek si pro ni vyběhl a uklidnil situaci.

78
    Hulínští si při kombinaci u pravé čáry nerozuměli, čímž jednoduše odevzdávají balón soupeři.