Lovosice – Plzeň 25:35 (kon.) | Frýdek-M. – Karviná 21:28 (kon.) | Litovel – Královo Pole 20:27 (kon.)
Zubří – Hranice 32:20 (kon.) | Jičín – Kopřivnice 28:24 (kon.) | Dukla – Nové Veselí 24:21 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
25:35 (12:18) Stav série: 0:3
Talent tým Plzeňského kraje
Sobota 30.03.2019, 17:00 • SH Chemik • Chance Extraliga mužů • Čtvrtfinále

To je ode mě pro dnešek z tohoto utkání s konstatováním vítězství a postupu Plzně do semifinále Chance play-off vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního dne. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou! (18:40:10)

Čtvrtfinálová série mezi Lovosicemi a Plzní je u konce. Plzeň i ve třetím duelu v rámci Chance Play-off STRABAG Rail Extraligy dominovala a po šestibrankovém poločase si velmi brzy vytvořila náskok o 10-11 branek. Zápas nakonec skončil rozdílem 10 branek. Dvouciferný rozdíl ve skóre byl ve všech 3 čtvrtfinálových střetnutích.

Konec zápasu. (25:35)
    60
    Tak ještě Václav Klimt posílá jednou míč do sítě soupeře, který už se 5 vteřin před koncem zápasu začal radovat a pomalu objímat. Jenže hráči Lovosic rozhodně svým pohybem nedali najevo, že zápas dohrávat nebudou. (25:35)
    60
    Nejdl využil vytvořené clony v podání Doudy, aby mohl vstřelit 35. branku Plzně. (24:35)
    60
    Gól vstřelil tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jakub Šindelář). (24:34)
    59
    Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Václav Klimt). (24:33)

59
    Hodně rychle ale reaguje Plzeň, jejíž hráči si všimli po nepřesné střele zcela odkryté brány. Míč do ni doputoval velmi jasně a lehce. (23:33)

58
    Z nepřehledné situace vybrali rozhodčí jako provinilce Romana Jelínka, který tak musí pobýt 2 minuty na střídačce. (23:32)
    57
    Přesně tři minuty před koncem utkání se trefuje do sítě Lovosic Douda, který byl při střele atakován a končí na zemi. (23:32)
    57
    Lukáš Malý zakončuje další rychlý protiútok Lovosic, do kterého se mohl vydat po úspěšném zákroku Jana Hrdličky. (23:31)

56
    Bývalý hráč Lovosic, David Bičiště se ne a ne prosadit proti svému bývalému klubu. (22:31)
    56
    Václav Klimt zakončil rychlý kontr domácího celku, který musel využít ještě 3 přihrávky proti dobře se vracející obraně Plzně. (22:31)

55
    Pro Jana Kupu dnes definitivně utkání skončilo. Byl za asistence Jana Landy a lékaře odnesen do útrob sportovní haly Chemik. (21:31)

55
    Jan Kupa špatně došlápl při couvání a nyní se svíjí v křečích na zemi v obležení svých spoluhráčů a přítomného odborného lékaře. Rozhodčí v tu chvíli ihned přerušili hru. (21:31)

54
    Oba celky se vystřídali na malou chvíli v útočné fázi. Ani jednomu ale nevyšla rozehrávka. (21:31)

53
    Kupův podstřel při signalizované pasivitě doputoval pouze vedle brány. (21:31)
    52
    Šindelář se dostal k míči i přes tísnění hned třemi protihráči. Při zakončení neměl sebemenší problémy s přesnou ranou. (21:31)

52
    Malý se ocitl na postu pravé spojky, odkud vystřelil vstříc plzeňské brána. Jeho zakončení se nesešlo s přesností. (21:30)