NY Rangers – St. Louis 4:2 (kon.) | Pittsburgh – Nashville 1:3 (kon.) | Detroit – New Jersey 4:0 (kon.)
Colorado – Arizona 3:2 (1:0 po s.n.) | Calgary – Anaheim 6:1 (kon.) | Vegas – Minnesota 2:3 (kon.)
Boston – Florida 1:4 (kon.) | Carolina – Philadelphia 5:2 (kon.)
Boston Bruins
1:4 (0:2, 1:1, 0:1)
Florida Panthers
Sobota 30.03.2019, 18:00 • TD Garden, Boston • NHL

Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek sobotního večera! (20:47:15)

Trestné minuty: 2 – 4

Panthers přidali druhou výhru po sobě. Čtyřzápasový trip proti soupeřům z divize tedy nakonec zakončili s bilancí 2-2-0.

Bruins zapsali druhou porážku z posledních tří zápasů.
    Konečný výsl.: Boston Bruins vs Florida Panthers 1:4

59:50
    Vatrano se ještě dostal za obranu soupeře, únik ale nedotáhl do úspěšného konce.

Florida právě vstřelila branku!
    Je asi rozhodnuto! Kotouč totiž do opuštěné brány soupeře dopravil, po pasu od Huberdeaua, JEVGENIJ DADONOV. Pro ruského hokejistu druhý gól v dnešním zápase! Asistence: Jonathan Huberdeau, Aleksander Barkov.

57:13
    Rask míří na střídačku, Bruins zkusí hru bez brankáře.

56:45
    Bostonu se v posledních minutách nedaří dostat do větších šancí. Panthers i nadále kontrolují svůj náskok.

55:33
    Střela Kruga od modré, z levé strany, Luongo zasahovat nemusel.

55:09
    Zakázané uvolnění Cats.

54:10
    Pět minut a 50 vteřin do konce třetí třetiny. Vhazuje se po pravé ruce Raska, mezi hole Coylea a Barkova.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 34. Acciari (Krug, Nordström) – 14. Sheahan (Hunt, Yandle), 16. Dadonov (Ekblad, Huberdeau), 35. Brouwer (Matheson), 58. Dadonov (Huberdeau, Barkov)

Boston Bruins: T. Rask (Halák) – Chára (C), McAvoy, Krug, Carlo, Clifton, Grzelcyk – Marchand, Bergeron (A), Pastrňák – DeBrusk, Krejčí (A), Ma. Johansson – Heinen, Coyle, Wagner – Nordström, Acciari, Backes.
    Florida Panthers: Luongo (Montembeault) – Matheson, Ekblad (A), Yandle, Weegar, Pysyk, Brown – Huberdeau (A), Barkov (C), Dadonov – Hoffman, Trocheck, Hawryluk – Vatrano, Borgström, Sceviour – Hunt, Sheahan, Brouwer.

Rozhodčí: Justin St. Pierre, Kelly Sutherland – Brad Kovachik, Michel Cormier

Diváci: 17 565