Winnipeg – Montreal 1:3 (kon.) | Tampa – Washington 3:6 (kon.) | New Jersey – St. Louis 2:3 (po pr.)
NY Islanders – Buffalo 5:1 (kon.) | Ottawa – Toronto 4:2 (kon.) | Nashville – Columbus 2:5 (kon.)
San Jose – Vegas 4:3 (po pr.) | Vancouver – Dallas 3:2 (1:0 po s.n.) | Edmonton – Anaheim 1:5 (kon.)
Los Angeles – Chicago 3:2 (po pr.) | Philadelphia – NY Rangers 0:3 (kon.) | Arizona – Minnesota 4:0 (kon.)
Pittsburgh – Carolina 3:1 (kon.)
Los Angeles Kings
3:2 (0:0, 1:1, 1:1 - 1:0)
Chicago Blackhawks
Neděle 31.03.2019, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • NHL

Československá stopa v utkání:
    David Kämpf (CHI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 03:35 (07:22:32)

1. Drew Doughty (LAK) 1+0
    2. Patrick Kane (CHI) 0+1
    3. Austin Wagner (LAK) 1+0

Dvakrát v tomto zápase vedl hostující celek, ale je z toho jen bod. Alex DeBrincat se prosadil jako první, pak srovnal Austin Wagner. Ve třetí třetině poslal hosty do vedení Erik Gustafsson. Za Kings srovnal Michael Amadio, 12 sekund před koncem prodloužení rozhodl Drew Doughty.

64:48 Drew DOUGHTY - 3:2

64:48
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Přesilovka proměnění, domácí celek tento zápas vyhraje. Tvrdou ránou od modro čáry se prosazuje DREW DOUGHTY. Asistence: Anže Kopitar, Tyler Toffoli.

64:29
    Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Jonathan Toews – 2 min., držení).

64:25
    Jeff Carter dobře zakončil, brankář byl připravený.

63:37
    Alec Martinez vedl akci domácích, zakončit nedokázal.

63:27
    Mnoho šancí momentálně k vidění není.

62:18
    Další hostující rána končí mimo.

62:00
    Jonathan Toews přišel o puk, a tak mohou hrát domácí, Drew Doughty nevypálil.

61:42
    Patrick Kane z bezprostřední blízkosti brankáře neprostřelil.

61:16
    Jeff Carter a Tyler Toffoli vedli útočnou akci svého celku, na branku ale nevypálili.

60:23
    Patrick Kane se dostal do útočného pásma, jeho rána však nebyla přesná. Následně raději přerušil domácí brankář hru.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:40
    Podle všeho uvidíme prodloužení.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 37. Wagner (J. Carter, Roy), 56. Amadio (Clifford, Lewis), 65. Doughty (Kopitar, Toffoli) – 22. DeBrincat (P. Kane, Anisimov), 44. E. Gustafsson (Keith, Krüger)

Los Angeles Kings: J. Campbell (Quick) – Forbort, Doughty, Martinez, Roy, MacDermid, LaDue – Iafallo, Kopitar, D. Brown – Grundström, Kempe, Toffoli – Clifford, J. Carter, Lewis – Wagner, Amadio, Brodzinski.
    Chicago Blackhawks: Crawford (C. Ward) – Keith, E. Gustafsson, Forsling, Seabrook, Dahlström, C. Murphy – DeBrincat, P. Kane, J. Toews – Caggiula, Kämpf, D. Strome – Saad, Anisimov, Sikura – Kunitz, Krüger, Kahun.

Rozhodčí: Pollock, Dwyer – Mach, Gibbons

Diváci: 18.230