Poprad – Banská Bystrica 0:2 (kon.)
HK Poprad
0:2 (0:1, 0:0, 0:1) Stav série: 2:4
HC´ 05 Banská Bystrica
Úterý 02.04.2019, 18:00 • Zimný stadion města Poprad • Tipsport Liga (SR) play-off • Semifinále

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (20:34:31)

Je dobojováno! Banská Bystrica v této sérii jako první vítězí na ledě soupeře, získává čtvrtý bod a postupuje do finále. K vidění dnes bylo parádní utkání, které nabídlo několik příležitostí na obou stranách a ve kterém dominovali především brankáři. O vítězství Banské Bystrice rozhodl dvěma brankami Higgs.

59:48
    Ještě jedno vhazování v obranném pásmu hostujícího týmu. Domácí fanoušci jsou na nohou a tleskají svému celku!

59:39
    Tohle už pro hosty vypadá dobře, Bondra trefil pouze nohu Southorna. Do konce utkání zbývá zhruba dvacet vteřin.

58:46
    Vhazovat se bude po levé ruce brankáře Williamse. Poprad nemá na co čekat a zkouší to v šesti, Vošvrda totiž zůstal na střídačce!

58:46
    Oddechový čas pro domácí.

58:14
    Banská Bystrice výborně brání, Vošvrda i nadále zůstává v brance. Poprad rozjíždí další útočnou snahu z vlastního pásma.

57:41
    Vošvrda se chystal na střídačku, ovšem domácí hokejisté přišli o puk. Brankář se zase vrátil zpět do branky!

57:02
    Domácím se i nadále nedaří přechod do útočného pásma. Belluš se navíc v této chvíli dostal do postavení mimo hru.

56:31
    Faille hledal ve středním pásmu Asselina. Hosté se do útočného pásma nedostali, to je však nemusí mrzet, kotouč je u domácí branky.

55:36
    Buzzeo zakončoval z pravého kruhu. Trefil však pouze nohu obránce Mihálika, hosté se následně dokázali osvobodit.

55:12
    Rozběhla se závěrečná pětiminutovka třetí třetiny. Belluš u mantinelu zasáhl Ďatalinku, následovalo zakázané uvolnění Banské Bystrice.

54:12
    Právě Miner udržel pásmo a posunul na Bondru. Domácí útočník se ale kvůli výborně obraně soupeře do zakončení nedostal.

53:39
    Erving se dostal do útočné třetiny a přihrával na modrou čáru. Miner trefil právě prostor, kde byl připravený Williams. Ten i nadále drží nulu!

52:32
    Tvrdá rána z hole Southorna skončila na betonech domácího gólmana! Zatím se hraje především v obranném pásmu Popradu.

51:55
    Takáč napadal hostující rozehrávku, ovšem k puku se nakonec nedostal. Do konce třetí části zbývá zhruba osm minut hry.

51:10
    Poprad se nemůže dostat téměř k ničemu. Na druhé straně zakončoval Kubka, ten ale minule branku!