Buffalo – Nashville 2:3 (kon.) | Columbus – Boston 2:6 (kon.) | Montreal – Tampa 4:2 (kon.)
Detroit – Pittsburgh 4:1 (kon.) | Toronto – Carolina 1:4 (kon.) | Minnesota – Winnipeg 5:1 (kon.)
Dallas – Philadelphia 6:2 (kon.) | Colorado – Edmonton 6:2 (kon.) | Arizona – Los Angeles 1:3 (kon.)

Andrej Sekera (EDM) 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:46

Domácí celek sice prohrával o dvě branky, ale pak ve druhé třetině čtyřmi přesnými zásahy dokázal skvěle otočit zápas. Ve třetí třetině přidal další dva góly, a tak se Colorado v domácím prostředí raduje z výhry 6:2.

59:40
    Domácí fanoušci vstávají a aplaudují Coloradu.

58:48
    Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.

58:07
    Ryan Nugent-Hopkins vedl akci svého celku, následná rána od modré čáry byla zbllokovaná.

58:00
    Oznámeny byly poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry v zápase.

56:04
    Oilers se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře. Zatím ale marně.
    55:07 Sven ANDRIGHETTO - 6:2

55:07
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Tyson Jost vede dobou akci svého celku, k puku se před brankou po jeho přihrávce dostal SVEN ANDRIGHETTO. Jeho projektil zapadl přesně do brány. Na tohle už byl brankář krátký. Asistence: Tyson Jost a Gabriel Bourque.

55:00
    Tyson Jost nadvakrát brankáře soupeře prostřelit nedokázal.

54:27
    Edmonton Oilers musí rozehrávat od své branky, Matt Benning se vrací pro kotouč. Rychle otáčí směr hry, ale domácí obrana si dokázala poradit.

54:02
    Šest minut hry zbývá do konce třetí třetiny, Matt Calvert vedl domácí akci, ale do střelecké pozice se propracovat nedokázal.

53:05
    Zakázané uvolnění vrací hru před branku Oilers. Ti se tak budou muset znovu bránit.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

51:47
    Momentálně mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam bezhlavě nežene.

51:17
    Alex Chiasson hodně tvrdě v útočném pásmu dohrál soupeře, sudí nechává hru plynout dál.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 25. MacKinnon (Landeskog), 26. Barrie (Zadorov), 28. Kerfoot (Nieto, E. Johnson), 33. C. Wilson (Calvert, Cole), 48. Kerfoot (Landeskog, Barrie), 56. Andrighetto (Jost, G. Bourque) – 10. Lucic (Benning, Nugent-Hopkins), 14. Nurse (Gagner, Nugent-Hopkins)

Colorado Avalanche: Grubauer (Varlamov) – Girard, E. Johnson, Cole, Barrie, Zadorov, Nemeth – Kerfoot, MacKinnon, Compher – Landeskog, Söderberg, C. Wilson – Nieto, Jost, Calvert – Andrighetto, Brassard, G. Bourque.
    Edmonton Oilers: Koskinen (Stolarz) – Klefbom, A. Larsson, Nurse, K. Russell, Sekera, Benning – Draisaitl, McDavid, Kassian – Gambardella, Nugent-Hopkins, Gagner – Lucic, Cave, Chiasson – Rattie, Malone, Currie.

Rozhodčí: O'Rourke, Pollock – Gawryletz, Gibbons

Diváci: 17.021