Jihlava – Varnsdorf 3:1 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
3:1 (2:0)
FK Varnsdorf
Pátek 05.04.2019, 18:00 • Stadion v Jiráskově ulici, Jihlava • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 21. kolo

Vysočina se za výhrou nasměrovala již v prvním poločase, kdy se v jejím závěru trefili Breda a z penalty Vaculík. Na začátku druhé půle sice snížil Dordič, ale o pár minut později navýšil vedení Šulc. Více branek již v utkání nepadlo, i když šance na to byly. (19:52:37)

Vysočina po zásluze získává tři body. Hosté toho směrem dopředu příliš nepředvedli. Domácí měli daleko více ze hry a také velké množství šancí, které zůstaly nevyužity, jinak by výsledek byl daleko vyšší.

90+2
    Hosté ještě stačili rozehrát standardní situaci, ale do zakončení se opět nedostali. Následně hlavní rozhodčí odpískal konec zápasu.

90+1
    Hosté se dostali do útoku, ale ohrozit gólmana Vejmolu opět nedokázali.

90+1
    Žlutou kartu vidí Jiří Klíma.

90
    Druhý poločas bude o dvě minuty delší.

90
    Ve vápně hledal Lukáš Zoubele svého spoluhráče Pavla Šulce, ale ten s ek míči nedostal.

90
    Vysočina má také dostřídáno. Stanislava Klobásu nahrazuje Nikolas Šumský.

87
    Hrdinou okamžiku se mohl stát Jiří Klíma, který šel sám na Porcala, ale trefil jen tyč. Následné akce, kdy se o dorážku pokoušel Zoubele již byla posouzena jako ofsajd.

87
    Domácí drží míč na svých kopačkách a nepouští tak hosty do hry.

85
    Vysočina podruhé střídá, Jana Javůrka nahrazuje na poslední minuty Jiří Klíma.

84
    Hosté se drali do zakončení, ale Vejmola měl k míči nejblíže a tak jej pohodlně lapil.

83
    Varnsdorf naposledy střídá, Pavla Rudnytskyyho nahrazuje Lukáš Novák.

82
    Šulc poslal přihrávku doprava na Jana Javůrka, který si míč navedl na střed, ale jeho pokus šel mimo tři tyče.

80
    Do hry se nám vloudily nepřesnosti, proto se míč nyní nachází kolem poloviny hřiště.

79
    Ten jim u nohou dlouho nevydržel. Nyní budou vhazovat hráči Vysočiny.

78
    Na polovině hřiště byl faulován Richter, hosté zůstanou u míče.

78
    Zoubele posílal míč doleva na svého spoluhráče Šefčíka, ale ten si balón nedokázal zpracovat. Hosté tak budou vhazovat.