Korona – Zagłębie 0:2 (kon.) | Miedź – Cracovia 2:1 (kon.)
Miedź Legnica
2:1 (2:0)
Cracovia Krakov
Pátek 05.04.2019, 20:30 • Stadion im. Orła Białego, Legnica • Polská Ekstraklasa • 29. kolo

Domácí to nakonec zvládli a těžký zápas proti Cracovii Kraków vyhráli po tuhém boji 2:1. Je ale potřeba konstatovat, že vítězství to bylo zasloužené. Hosté sice dokázali ve druhém poločase snížit a v závěru měli velkou převahu, jenže domácí dali do zápasu vše a odměnou jsou jim tři body! (22:29:29)

90+8

90+7
    Žlutou kartu dostává Javi Hernandez (Cracovia Kraków), který poslal k zemi unikajícího Henrika Ojamau.

90+7
    Již se hraje sedmá minuta nastavení, hosté vrhají všechny síly do ofenzivy.

90+6
    Střídání v týmu Miedź Legnica: ze hřiště odchází Omar Santana, přichází Adrian Purzycki.

90+5
    Omar Santana se po pádu na trávník již nezvedl a patrně má poraněné rameno. Těžko ale říct, možná šetří čas.

90+4
    Již běží poslední oficiální minuta nastavení. Nastavovat se bude ale určitě více.

90+3
    Střídání v týmu Miedź Legnica: ze hřiště odchází Juan Camára, přichází Mateusz Żyro.

90+2
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty. Více než dvě minuty se ale kontrolovalo video, takže se bude nastavovat asi více.

90+2
    Červenou kartu dostává Paweł Zieliński (Miedź Legnica). Videorozhodčí červenou kartu potvrdil a domácí dohrávají o deseti.

90
    Hlavní rozhodčí nyní ukázal Pawełovi Zielińskimu rovnou červenou kartu za surovou hru, kdy Zieliński chtěl prošlápnout soupeře. Vše musí ale ještě posvětit VAR.
    90. Paweł Zieliński (MLE)

90
    Již nám běží poslední minuta normální hrací doby. Teď tady bude standardka pro hosty.

88
    Ke střele z hranice vápna se dostal Airam Cabrera, gólman domácích nakonec zasahovat nemusel.

86
    Střídání v týmu Miedź Legnica: ze hřiště odchází Artur Pikk, přichází Paweł Zieliński.

85
    Žlutou kartu dostává Henrik Ojamaa (Miedź Legnica), který zbytečně dohrál soupeře na rohu hřiště.

84
    Filip Piszczek nakonec po střetu s brankářem domácích nemohl pokračovat ve hře a raději vystřídal.

83
    Střídání v týmu Cracovia Kraków: ze hřiště odchází Filip Piszczek, přichází Bojan Cecarić.

82
    Sergiu Hanca fauloval na polovině hřiště tak, aby zastavil rodící se brejk soupeře. Žluté kartě ale neunikl.