Machačkala – Dynamo 1:1 (kon.) | FK Krasnodar – Samara 1:0 (kon.) | Spartak – CSKA Moskva 0:2 (kon.)
Anži Machačkala
1:1 (1:0)
Dynamo Moskva
Sobota 06.04.2019, 13:00 • Anži-Arena, Kaspijsk • Ruská Premier Liga • 22. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (14:57:33)

Držení míče: 38 % : 62 %.
    Střely na branku: 1:7. Střely mimo: 5:10. Rohy: 2:9. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 7:17.

Je konec. Anži Machačkala dnes remizovala na domácí půdě s Dinamem Moskva 1:1.
    Hosté se dostali v první půle do mnoha obrovských šancí, zatímco domácí pouze k jedné střele na branku, ze které byl gól, který vstřelil Andres Ponce v 16. minutě. I druhý poločas ovládalo Dinamo a nakonec se po spoustu zahozených šancí dočkalo gólu, který vstřelil v 73. minutě Toni Šunjić. V poslední minutě nastaveného času byl ještě vyloučen Tetteh.

90+4
    90+3. Červená karta Tetteha po 2. žluté

90+3
    Abdul Azziz Tetteh uviděl za svůj faul druhou žlutou kartu a je pár vteřin před koncem vyloučen.

90+2
    Apti Achjadov si chtěl vymodlit penaltu, ale dostal pouze žlutou kartu za simulování.

90+1
    Nyní se do obrovské šance dostala Anži, ale Kamil Zakirov místo střely ještě přihrával na Markelova, ovšem ten minul poloprázdnou branku!

90+1
    Hostující útočník neprošel po levé straně a dopředu tak může jít domácí mužstvo.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90
    Další naprosto fantastický zákrok Djupina společně s obranou Machačkaly!

89
    Posléze se do zakončení dostal Danil Lipovoi, ale ten rovněž minul bránu.

88
    Jurij Djupin předvedl další parádní zákrok proti střele hostujícího hráče a následuje rohový kop!

87
    Střídání v týmu Anži Machačkala: ze hřiště odchází Andres Ponce, přichází Pavel Dolgov.

85
    Posléze se hosté provinil útočným faulem a u míče tak je Anži.

84
    Nakonec se Machačkala dostala centrem do vápna, ale tam míč ulovil pouze gólman Anton Šunin.