Willem II – Ajax 1:4 (kon.) | Den Haag – Utrecht 5:0 (kon.) | Groningen – Excelsior 1:0 (kon.)
Graafschap – Alkmaar 1:1 (kon.) | Heracles – Breda 1:0 (kon.)
BV De Graafschap
1:1 (0:0)
AZ Alkmaar
Sobota 06.04.2019, 20:45 • De Vijverberg, Doetinchem • Nizozemská Eredivisie • 29. kolo

Z mé strany je to pro dnešek vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (22:48:13)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 3:2. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 14:10.

Je dobojováno a zápas nakonec končí remízou 1:1. Hosté vstoupili do druhého poločasu o něco lépe a odměnou jim byla branka Tila z 53. minuty. Poté to dlouho vypadalo, že Alkmaar si odveze všechny tři body, nicméně v první minutě nastavení si smolný vlastní gól dal brankář Bizot, jenž ale jinak odchytal velmi solidní utkání.

90+6

90+5
    Maher na útočné polovině fauloval van de Paverta a vypadá to, že více už se v dnešním mači nestane.

90+4
    Po centru Tila se málem k hlavičce dostal Seuntjens, ovšem tomu nakonec chybělo pár decimetrů k tomu, aby na míč dosáhl.

90+3
    Hosté viditelně nejsou s remízovým stavem spokojení a snaží se opět strhnout vedení na svou stranu. Podaří se jim to?
    90+1. Marco BIZOT - 1:1

90+1
    Graafschap právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelný gól domácích znamená vyrovnání! Svensson odhlavičkoval míč pouze k Serrarensovi, jehož střela se odrazila od tyče do zad natahujícího se MARCA BIZOTA, který si pak smolně srazil balon do vlastní brány.

90+1
    Nad rámec základní hrací doby bylo nastaveno pět minut.

90
    El Jebli poslal do vápna střílený centr, pro který si ale došel brankář Bizot. Ten s rozehrávkou už nijak zvlášť nespěchá.

89
    Naopak ke střele z dobré pozice se propracoval Seuntjens, jenž však bránu Bertramse o kousek minul.

88
    Domácí už vrhají všechny své síly do útoku a snaží se svého soupeře dostat pod tlak, avšak to se jim zatím moc nedaří.