Belenenses – Santa Clara 1:1 (kon.) | Nacional – Aves 0:0 (kon.) | Guimarães – Chaves 4:0 (kon.)
Moreirense – Braga 1:0 (kon.)
CD Nacional
0:0 (0:0)
CD Aves
Sobota 06.04.2019, 16:30 • Estádio da Madeira, Funchal (kapacita: 8.589 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 28. kolo

Dnešní zápas nám nepřinesl góly ale spíše karty. V první půli museli ze hřiště kvůli červené kartě hned dva hráči. První z nich byl Rosić, který viděl dvě žluté a stejně jako on se musel do sprch podívat i Costa, také po dvou žlutých. Druhý poločas byl v režii domácích, kteří však své šance neproměnili, a tak zápas skončil bez branek 0:0. To je ode mě vše, děkuji za pozornost a na shledanou. (18:26:19)

90+3

90+3
    Ubráněn hráči Nacionalu, ještě následuje odkop od branky.

90+3
    Rohový kop pro hosty.

90+2
    Riascos to zkoušel po pravé straně, neúspěšně.

90+1
    Nastavovat se budou ještě tři minuty.

90
    Střídání v týmu Aves: Odpracováno má dnes Luquinhas, na pár minut přichází ještě Oliveira.

88
    Hráči na obou stranách už moc nemohou, nikdo se nikam nehrne.

86
    Příliš dlouho čekal s rozehrávkou jeden z domácích hráčů, soupeř na nic nečekal míč mu odebral a byl tu brejk pro Aves. Ovšem střelu chytá brankář Guimaraes.

84
    Ovšem ani tato standardka nekončí gólem. Rozehrávat od brány bude Guimaraes.

83
    Volný přímý kop pro hosty.

82
    Střídání v týmu Nacional: Odchází Rochez a nahrazuje ho Hamzauí.

79
    Velká mela před brankou Guimaraese nekončí gólem. Jeden z obránců včas míč odkopl do bezpečí.

78
    Za to hosté se zvedají a vybojovali rohový kop.

77
    Dost nepřesností zdobí domácí hráče. Přihrávky na delší vzdálenost jim dělají potíže.

76
    Domácí to zkouší kombinačně, přenáší hru z jedné strany na druhou, zatím se však do vážnější střelecké pozice nedostali.