Olympia Radotín – Králův Dvůr 1:0 (kon.) | Písek – Dobrovice 1:0 (kon.) | Vyšehrad – Karlovy Vary 4:1 (kon.)
Litoměřicko – Benešov 2:4 (kon.) | Ústí n/O – Vltavín 1:1 (4:1 po pen.) | Živanice – Velvary 2:1 (kon.)
FK Olympia Radotín
1:0 (1:0)
FK Králův Dvůr
Sobota 06.04.2019, 10:15 • Sportovní centrum Radotín • Česká fotbalová liga • 22. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (12:27:31)

Je dobojováno! Radotín potvrdil roli favorita a připsal si tři body, ovšem vítězství se nerodilo snadno. O jejich výhře totiž rozhodla jediná branka, kterou ve 25. minutě vstřelil Akpan Fortune Bassey.

90+2

90+1
    Jediná nastavená minuta spěje ke svému konci. Hostům už se pravděpodobně nepodaří srovnat, víc už se nestane

90
    Hraje se daleko od domácí svatyně. Tohle Olympii vyhovuje, sudí Kubec signalizuje, že se bude přidávat jedna minuta.

88
    Olympia postupovala do rychlého kontru, který zakončila střelou. Krček si připsal úspěšný zákrok a bleskově rozehrál.

86
    Hostujícím hráčům se podařilo ohrozit branku soupeře, ovšem Čáp zaznamenal důležitý zákrok a drží balón!

85
    Králův Dvůr to zkusil po levé straně, domácí odehráli do zámezí. Hosté tak budou vhazovat zhruba na polovině hřiště.

83
    Žlutou kartu dostává Tomáš Bohánek (FK Králův Dvůr).

81
    Vstupujeme do závěrečné desetiminutovky tohoto utkání. Dokáží hosté srovnat a dostat zápas do pokutových kopů?

79
    Hosté se sice ubránili, ovšem bylo to jen za cenu dalšího rohu. V tomto případě bude Olympia rozehrávat z pravé strany.

78
    Radotín má navrch, k dispozici bude mít už pátý rohový kop v dosavadním průběhu, rozehrávat bude z levé strany.

75
    V posledních minutách se hraje především na polovině hostujícího celku. Tohle domácím fotbalistům úplně stačí a vyhovuje.

73
    Další rychlý výpad domácích fotbalistů zakončený další střelou. Brankář Krček má v posledních minutách plné ruce práce!

71
    Rozběhla se závěrečná dvacetiminutovka dnešního zápasu. Radotín už počtvrté zakončoval mezi tři tyče, druhá branka z toho nebyla!

70
    Hostující fotbalisté zahrozili středem hřiště, následoval střelecký pokus zpoza velkého vápna. Čáp zaznamenal úspěšný zákrok!

67
    Žlutou kartu dostává David Broukal (FK Olympia Radotín).

65
    Hra se hodně kouskuje, k vidění jsou fauly na obou stranách. Dá se očekávat, že Králův Dvůr bude muset otevřít svou hru.

63
    Před malou chvílí se rozeběhla závěrečná půlhodina dnešního utkání, domácí mají i nadále lehce navrch.