Oostende – Beerschot 2:1 (kon.) | Westerlo – Sint-Truiden 2:2 (kon.) | St.Gilloise – Waasland-Beveren 5:1 (kon.)
Mouscron – Cercle Brugge 2:3 (kon.) | Genk – Gent 2:1 (kon.)
Royale Union St-Gilloise
5:1 (2:1)
Waasland-Beveren
Sobota 06.04.2019, 20:00 • Stade Joseph Marien • Belgická liga • O Evropskou ligu

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (21:51:23)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 4:1. Rohy: 9:5. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 14:12.

Rozhodčí nenastavil ani minutu, páč nebylo potřeba. Domácí zaslouženě vítězí a to vysoko 5:1. Faïz SELEMANIE dnes rozhodl zápas třemi góly a jednou asistencí. V 50. minutě vsítil druhou penaltu v zápase, o 13. minut později přihrál na 4:1 a za 2 minuty se radoval z HATTRICKU!
    Dle mě i podle médií a fanoušků je hráč utkání. Hráči Gilloise tak zůstávají stoprocentní, za to hosté mají na kontě pouze bod.

90+0

87
    Šestý gól byl velmi blízko, od radosti chybělo 5 centimetrů! Z pravé strany přišel pozemní centr na zadní tyč, kde jen nohu natáhl Fixelles, míč však lízl tyč, ale do brány se nedostal.

85
    Střídání v týmu Waasland-Beveren: ze hřiště odchází Alexis Gamboa, přichází Milan Massop.

81
    Domácí též zahrávali rohový kop, ten byl zahrán na krátko, následně přišel centr na zadní tyč, tam se o hlavičku pokoušel Beck, jeho pokus však skončil těsně vedle.

80
    Je před námi poslední desetiminutovka základní hrací doby, uvidíme zda se ještě dočkáme nějaké branky.

79
    Hosté ještě zahrávali rohový kop, ten se však nevyvedl, jako celý zápas.

77
    Domácí už hrají v klidu, i přesto mají chuť vstřelit ten šestý gól.

76
    Střídání v týmu Royale Union Saint-Gilloise: ze hřiště odchází Faïz Selemanie, přichází Mathias Fixelles.

75
    Hosté už jen zbrkle faulují, páč na tento zápas snad ani jeden z hráčů nebude vzpomínat v dobrém.

74
    Žlutou kartu dostává Denzel Jubitana (Waasland-Beveren).

72
    Žlutou kartu dostává Louis Verstraete (Waasland-Beveren).

71
    Hosté zahrávali rohový kop, ten však letěl přímo do rukavic brankáře Kristiansena.

69
    Střídání v týmu Royale Union Saint-Gilloise: ze hřiště odchází Abdelrafik Gérard, přichází Adrian Beck.

67
    Faiz Selemanie na tento zápas jen tak nezapomene. Dnes si připsal tři góly a jednu asistenci, dle mě je to definitivní hráč utkání.

66
    Střídání v týmu Waasland-Beveren: ze hřiště odchází Djihad Bizimana, přichází Denzel Jubitana.
    65. Faïz SELEMANIE - 5:1

Gerard Filip

Branky: 28. Selemanie (pen.), 33. Niakaté, 50. Selemanie (pen.), 63. Niakaté, 65. Selemanie – 25. Miloševič

Karty:   49. Gamboa (WAS), 57. Schryvers (WAS), 72. L. Verstraete (WAS), 74. Jubitana (WAS)

Royale Union St-Gilloise: Kristiansen – Kandouss, Hamzaoui, Kis, Perdichizzi – Teuma, Mehlem, Gérard (69. Beck), Selemanie (76. Fixelles) – Niakaté (64. Ferber), Tabekou.
    Náhradníci: Saussez – Ferber, Fixelles, Morren, Beck, Stamenković, Vega.

Waasland-Beveren: Roef – Schryvers, Caufriez, Vukotić, Gamboa (85. Massop), Foulon (56. Forte) – Bizimana (66. Jubitana), Andrijašević, L. Verstraete – Boljević, Miloševič.
    Náhradníci: Debaty – Massop, Forte, Lulič, Jubitana, Keita, Vanzo.