Olomouc – Karviná 3:2 (kon.) | Bohemians 1905 – Mladá Boleslav 0:0 (kon.) | Liberec – Jablonec 0:0 (kon.)
Ostrava – Teplice 3:1 (kon.) | Slovácko – Plzeň 0:1 (kon.)
Bohemians Praha 1905
0:0 (0:0)
FK Mladá Boleslav
Neděle 07.04.2019, 15:30 • Ďolíček, Praha-Vršovice • FORTUNA:LIGA • 27. kolo

Statistiky zápasu:

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 4:7. Rohy: 8:7. (17:27:13)

Ďolíček vidí další bezgólovou remízu, což je zde letos hodně častý výsledek. Zatímco v první půli a na začátku druhé byli mírně lepším týmem hosté, tak zhruba od 60. minuty převzali iniciativu fotbalisté Bohemians, kteří měli místy velký tlak. Z něj pramenilo i spoustu rohů a nadějné příležitosti, které však zelenobílí nedokázali proměnit. I proto se tak oba týmy rozcházejí smírně.

90+3
    90+2. Skrumáž před Šedou gól opět nepřinesla

90+2
    Po Dostálově centru se míč pohyboval na malém vápně, kde o něj bojovali tři domácí hráči s obránci soupeře. Jeden z nich se nakonec k zakončení dostal, ale nasměroval ho do rukavic Šedy! Ďolíček si jen hlasitě povzdychl.

90+1
    Júsuf Hilál si před šestnáctkou rovnal míč na střelu. Prostor k ní ale nenašel.

90+1
    Rozhodčí nastaví tři minuty.

89
    Paixao je ještě doošetřován v zámezí. Hra pokračuje.

88
    Vodháněl se po střele nepříjemně střetl s Paixaem da Silvou. Zatímco domácí hráč to rozchodil, tak brazilský fotbalista je v péči lékařů.
    87. Vodhánělova rána se prolétla nad břevnem

87
    Po rohu se míč odrazil právě k Janovi Vodhánělovi, který číhal na pravém rohu šestnáctky. Jeho volej prolétl nad břevnem!

87
    Vodháněl se hned zapojil do hry, když poslal míč doleva na Barteka. Jeho přízemní centr byl sražen na roh.

86
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Rudolf Reiter, přichází Jan Vodháněl.

86
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Marek Matějovský, přichází Petr Mareš.

84
    Další dobrý centr Vaníčka z pravé strany. Nabíhající Hůlka byl ale ustrážen defenzivou modrobílých.

83
    Nyní posílal míč do šestnáctky Ljovin. Jeho centr odhlavičkoval do bezpečí Klíma.

81
    Hosté se opět ubránili. Klokani se v průběhu druhé půle hodně zlepšili, jsou lepším týmem, ale ukazuje se, že koncovka je velkou slabinou svěřenců Martina Haška.

80
    Opět tlak Bohemians. Ten rezultoval ve sraženou střelu, po níž bude Boleslav čelit dalšímu rohovému kopu.