Olomouc – Karviná 3:2 (kon.) | Bohemians 1905 – Mladá Boleslav 0:0 (kon.) | Liberec – Jablonec 0:0 (kon.)
Ostrava – Teplice 3:1 (kon.) | Slovácko – Plzeň 0:1 (kon.)
FC Slovan Liberec
0:0 (0:0)
FK Jablonec
Neděle 07.04.2019, 15:30 • Stadion U Nisy, Liberec • FORTUNA:LIGA • 27. kolo

Jubilejní 50. Podještědské derby skončilo stejně jako 49., tedy 0:0. V prvním poločase byla hra vyrovnaná. Ve druhém poločase byl mírně lepší hostující Jablonec. Filip Nguyen ale opět podržel domácí Liberec a utkání tak skončilo nerozhodně. Za domácí nevyužil největší šanci v prvním poločase Sýkora, když mířil akrobaticky těsně mimo. Ode mě je to pro dnešek vše. Přeji příjemný večer. (17:22:51)

90+3

90+3
    Jakub Pešek nastavil kozu Břečkovi ve vzdušném souboji a je mu pískán faul.
    90+2. Kačaraba v šanci, ale hlavičkoval mimo bránu i na druhé straně

90+2
    Tentokrát už Taras Kačaraba hlavičkoval na správnou bránu. Opět ale jeho pokus letěl nad břevno.

90+1
    Jan Pázler vybojoval rohový kop pro Liberec.

90+1
    Druhá polovina bude nastavena o 3 minuty.

90+1
    Nic z toho ale nebylo. U míče opět Jablonec.

90
    Faul na Breiteho znamená možná poslední šanci pro Liberec na otevření skóre. K míči se staví Jakub Pešek.

89
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Michal Trávník, přichází Tomáš Pilík.
    88. Domácím řádně zatrnulo! Kačaraba si málem srazil míč do vlastní sítě

88
    Tak teď to jen zahučelo na stadionu! Sobol přetáhl centr, Kratochvíl vrátil pod sebe na Holeše a jeho centr na malé vápno málem uklidil Kačaraba před Doležalem do vlastní sítě! Míč skoro lízal břevno.

87
    Centr Považance přelétl Doležala i všechny ostatní a končí v autu.

86
    Jakub Považanec vybojoval rohový kop.

85
    Oscar se dopustil útočného faulu.

84
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Petar Musa, přichází Jan Pázler.

83
    Rafael Acosta neprošel přes Malinského u autové čáry.

82
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Vladimir Jovović, přichází Rafael Acosta.

Tomáš Honzejk

Hledáme zpravodaje pro tým FK Jablonec. Více informací zde.

Branky:

Karty:   22. Potočný (LIB), 75. Musa (LIB) – 42. Trávník (JAB), 43. Považanec (JAB), 58. Břečka (JAB)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 6:5. Rohy: 4:10. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 13:14.
    FC Slovan Liberec: Nguyen – Fukala, Kačaraba, Karafiát, Hybš – Breite (C), Oscar – Potočný (74. Mara), Sýkora (57. Pešek), Malinský – Musa (84. Pázler).
    Náhradníci: Knobloch – Mikula, Pázler, Pešek, Mara, Koscelník, Vukliševič.

FK Jablonec: V. Hrubý – Holeš, Hovorka, Břečka, Sobol – Hübschman (C) – Jovović (82. R. Acosta), Trávník (89. T. Pilík), Považanec, Vatajelu (59. Kratochvíl) – Doležal.
    Náhradníci: Hanuš – Kratochvíl, T. Pilík, R. Acosta, Chramosta, V. Kubista, Fábry.

Rozhodčí: Houdek – Paták, Ratajová