Alavés – Leganés 1:1 (kon.) | Getafe – Ath. Bilbao 1:0 (kon.) | Valladolid – Sevilla 0:2 (kon.)
Celta Vigo – Real Sociedad 3:1 (kon.) | Levante – Huesca 2:2 (kon.) | Real Betis – Villarreal 2:1 (kon.)
Getafe CF
1:0 (0:0)
Athletic Bilbao
Neděle 07.04.2019, 14:00 • Coliseum Alfonso Pérez (Getafe) • Španělská LaLiga • 31. kolo

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek dne. (16:02:57)

Fauly: 16:18

Zápas je u konce, Getafe nakonec na domácím hřišti porazilo Bilbao 1:0. Zápas moc krásy nenabídl a rozhodla ho jediná branka, kterou vstřelil ve druhém poločase Ángel Rodríguez, který krátce předtím vystřídal. V prvním poločase zápas neměl velkou kvalitu, ve druhé půli se to lehce zlepšilo a právě domácí byli aktivnější, takže si zasloužili vyhrát.

90+4

90+3
    Na trávník se svalil Mauro Arambarri, takže další cenné sekundy pro Getafe.

90+3
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Jorge Molina, přichází Ignasi Miquel.

90+2
    Getafe ještě střídá, takže se zase několik desítek sekund hrát nebude.

90+1
    Zatím se v nastaveném čase moc nehrálo. Brankář Getafe David Soria nyní nespěchá s rozehrávkou.

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    Getafe tentokrát zastavil ofsajd.

89
    Nakonec přeci jen odcentroval Vitorino Antunes a bylo to hodně nebezpečné, Mata hlavičkoval z blízka do tyče.

88
    Vitorino Antunes rozehrál standardní situaci raději na krátko, Getafe už tahá čas.

87
    Na zemi skončil Damián Suárez a rozhodně nespěchá s tím, aby se postavil na nohy.

86
    Bilbao se konečně dostalo na polovinu soupeře, ale zatím je daleko od branky soupeře.