Alavés – Leganés 1:1 (kon.) | Getafe – Ath. Bilbao 1:0 (kon.) | Valladolid – Sevilla 0:2 (kon.)
Celta Vigo – Real Sociedad 3:1 (kon.) | Levante – Huesca 2:2 (kon.) | Real Betis – Villarreal 2:1 (kon.)
Levante UD
2:2 (1:0)
SD Huesca
Neděle 07.04.2019, 18:30 • Estadi Ciutat de València • Španělská LaLiga • 31. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (20:40:32)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 4:11. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 22:12.

Je dobojováno! Huesca po nepovedené první půli převzala iniciativu a díky zlepšenému výkonu a podařeným střídáním vyrovnala zásluhou Gallega na 1:1. Pár vteřin po rozehrávce z nařízené penalty vrátil domácímu týmu vedení Morales, ale na to dokázali hosté zareagovat trefou Ávily. Huesca dokonce mohla i skóre otočit, jenomže Enric Gallego v největší šanci hlavičkoval do břevna. V tabulce tak zůstává poslední a na záchranu stále ztrácí šest bodů. Levante naopak zůstalo patnácté s tříbodovým náskokem na sestupové pásmo.

90+5

90+5
    I v tomto případě poslal balón do ohně Juanpi Añor, ale obrana Levante si tentokrát poradila. K vhození autu se už hosté nedostali, protože je odpískán konec.

90+4
    Ještě jeden nepříjemný okamžik pro Levante, které dvakrát inkasovalo ze standardní situace. Ta se bude konat i nyní po faulu Enise Bardhiho na Melera.

90+3
    Antonio Luna si dal záležet na centru zleva. Huesca ho jednoduše zneutralizovala a vyrazila do protiútoku. Na jeho konci byla Ferreirova střela nad břevno.

90+1
    Juanpi Añor si zahrál na Supermana, když se snažil ve výskoku dosáhnout na letící centr. Balón trefil netrefil hlavou, ale rukou, což automaticky znamenalo žlutou kartu.

90+1
    Nad rámec druhého poločasu jsou přidány čtyři minuty. O konečném výsledku ještě není rozhodně jasno, oběma týmům bod viditelně nestačí.

90
    Morales dostal přesnou nahrávku z pravého křídla. Už během letu míče věděl, že bude střílet, nicméně z voleje napálil jenom Mantovaniho.

89
    Juanpi Añor nenašel cestu na obejití Bardhiho. Hosté balón okamžitě získali zpět, ale kvůli zablokované střele a nepřesnému centru Galána nezahrozili.

88
    Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází Luis Ezequiel Ávila, přichází Gonzalo Melero.

87
    Pulidův nákop nenadělal mezi stopery Levante žádnou paseku. Domácí přešli do útoku, ale bílí je na hraně vlastního vápna zastavili.

85
    Po tom druhém rohu dostala Huesca míč pryč z pokutového území. Následný centr z pravé strany si už pohlídal Santamaría.

84
    Z jednoho domácího rohu vznikl i druhý. Mantovani před Cokem odhlavičkoval balón zpět do zámezí.

83
    Luis Ezequiel Ávila nesportovně "ukradl" míč před vhazujícím Moralesem a dostal poměrně zbytečnou žlutou kartu. Neušetřil totiž prakticky žádný čas.

82
    Předchozí slova jenom potvrdil Juanpi Añor, který prověřil Fernándeze střelou z ostrého úhlu. Reflexivní zákrok rukavicí poslal balón nad branku.

81
    Ještě v šedesáté minutě bylo naprosto nepředstavitelné, že se z nezáživného zápasu stane takto otevřená partie. Oba týmy se teď dostávají do koncovky prakticky z každé akce.

Michal Břuchanský

Branky: 19. Martí (Morales), 65. Morales (pen.) – 63. Gallego (Añor), 69. Ávila (Añor)

Karty:   37. Chema (LVN), 58. Martí (LVN) – 40. Cucho (HSC), 76. Diéguez (HSC), 83. Ávila (HSC), 90+1. Añor (HSC)

Levante UD: Aitor Fernández – Coke, Postigo (14. Chema), Rober – Simon (68. Jason), Rochina (79. B. Mayoral), Campaña, E. Bardhi, Luna – Martí, Morales (C).
    Náhradníci: Koke – Pepelu, Chema, Pedro López, B. Mayoral, Jason, N. Vukčević.

SD Huesca: R. Santamaría – Pulido (C), Mantovani, Diéguez, Galán – Y. Herrera (58. Añor), Rivera, Moisés Gómez – Cucho (46. Ferreiro), Gallego, Ávila (88. Melero).
    Náhradníci: Jovanović – Aguilera, Añor, Ferreiro, Gallar, Melero, Musto.

Rozhodčí: Grande – Jiménez, Cantón

Diváci: 19 824