Motherwell – Rangers 0:3 (kon.)
Motherwell FC
0:3 (0:2)
Glasgow Rangers
Neděle 07.04.2019, 13:30 • Fir Park, Motherwell • Skotská Premier League • 33. kolo

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 6:2. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 10:9. (15:23:33)

Dobojováno! Fotbalisté Glasgow Rangers díky hattricku kanadského útočníka Scotta Arfielda zvítězili v Motherwellu 3:0 a v závěrečném zápase základní části skotské Premier League upevnili své druhé místo. Na první Celtic Rangers ztrácí 11 bodů, na třetí Kilmarnock disponují osmiboovým náskokem.

Motherwell zůstává na osmém místě a sezónu dohraje v druhé polovině tabulky.

90+2

90+2
    Ještě jeden bolestivý šrám pro Katiće, kterého loktem trefil Scott.

90+1
    Ještě jeden nepřesný centr Grimshawa, který zapadl až za vzdálenější tyč a to už pomalu začíná poslední minuta nastaveného času.

90+1
    Rozhodčí Walsh skutečně oddaluje závěrečný hvizd jen o dvě nastavené minuty.

89
    Hostující příznivci už zpívají vítězné chorály, od tříbodového zisku už Rangers dělí jen pár minut, neboť se nedá čekat dlouhé nastavení.

88
    Velmi nepovedený střelecký pokus Turnbulla z dálky, míč se zakroutil několik metrů vedle McGregorovy branky.

86
    S Tavernierovým centrem do pokutového území si domácí defenziva poradila a Motherwell už přesunul hru na polovinu Rangers.

84
    Střídání v týmu Rangers FC: ze hřiště odchází Kamara, přichází Halliday.

83
    Grezdu při zpracování míče převálcovali hned dva protihráči, hosté budou rozehrávat na útočné polovině.

81
    Po Goldsonově ztrátě míče Frear svým centrem našel hlavu Scotta, ten ale byl v záklonu a nedokázal míč nasměrovat na branku.

79
    Střídání v týmu Rangers FC: ze hřiště odchází Davis, přichází Grezda.

78
    Další rychlý výpad hostů vedl Candeias, poté posunul míč do křídla Davisovi, ten ale nedokázal před brankou najít nabíhajícího Defoa.

77
    Po Flanaganově centru předvedl velmi nepřesvědčivý zákrok domácí brankář Gillespie, Motherwellu pak pomohl nedovolený zákrok Jacka, po němž se domácí mohou uklidnit.

76
    Střídání v týmu Motherwell FC: ze hřiště odchází Hastie, přichází Scott.

75
    Hosté vybojovali rohový kop, Davis jej rozehrál nakrátko s Candeiasem, Portugalcově centru se pak domácí fotbalisté ubránili.

73
    Taitův centr od rohového praporku přeletěl všechny fotbalisty v pokutovém území a od své branky bude rozehrávat Gillespie.

73
    Frear se pokusil v pokutovém území obejít Katiće, ovšem míč se mu zamotal mezi nohy a Katić jej snadno odehrál na rohový kop.