Leicester – Newcastle 0:1 (kon.)
Leicester City
0:1 (0:1)
Newcastle United
Pátek 12.04.2019, 21:00 • King Power Stadium, Leicester • Anglická Premier League • 34. kolo

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek večera. (22:58:46)

Fauly: 6:10

Je konec, Newcastle překvapivě vítězí na hřišti Leicesteru City 1:0! Leicester měl sice většinu zápasu optickou převahu, ale dnes zklamal v zakončení a ve tvorbě střeleckých příležitostí, kterých měl hodně málo. Newcastle mohl do vedení v prvním poločase poslat už Rondón, ale trefil z přímého kopu jen spojnici tyče a břevna. Další šance už ale branku přinesla, hlavou se prosadil netradičně Ayoze Pérez. Ve druhém poločase si po slabším úvodu začali domácí vytvářet velký tlak, ale do jediné dobré šance se dostal po skvělé Tielmansově přihrávce Vardy, jenže přestřelil branku. Náskok hostů mohl chvíli předtím zvýšit po hezké individuální akci Pérez, ale Schmeichela z blízka nepřekonal.

90+6

90+5
    Martin Dúbravka dobře četl hru, včas byl venku z branky a pokryl míč směřující na Vardyho.

90+4
    Kasper Schmeichel poslal z prostředka hřiště míč nákopem až do vápna. Jednalo se ovšem o ofsajd.

90+3
    Dopředu se už vysunul i stoper Harry Maguire, ale hlavičkoval z velké dálky, takže Martin Dúbravka neměl problém míč chytit.

90+2
    Leicester je znovu usazený na polovině Newcastlu, ovšem zatím si předává míč daleko od Dúbravkovy branky.

90+1
    Nastavuje se ještě pět minut!

90+1
    Youri Tielemans se pokusil svým pádem ve vápně získat penaltu, jenže nic takového se nepíská.

90
    Rondón se snažil oslovit přihrávkou Péreze, ale ten si byl vědom svého ofsajdového postavení, takže se do hry nezapojil.

89
    Z levé strany centroval Marc Albrighton, ale svou úlohu skvěle zvládl Martin Dúbravka, balón razantně vyboxoval.

89
    Ricardo Pereira se z pravé strany k centru neprocpal. Hosté poté jen odkopli míč a budou se znovu muset bránit.

88
    Nezměnilo, hosté se znovu skvěle ubránili a poté se zkušeně nechal faulovat Mendym Christian Atsu.

88
    Možná se to změní po rohovém kopu domácích.

88
    Tlak Leicesteru už začíná být místy drtivý, ale Martin Dúbravka je stále ve druhém poločase bez pořádného zákroku.