Kroměříž – Líšeň 3:0 (kon.)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
3:0 (2:0)
SK Líšeň 2019
Pátek 12.04.2019, 18:00 • Fotbalový stadion Kroměříž • Moravskoslezská fotbalová liga • 20. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:54:18)

Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 5:5. Rohy: 5:10. Ofsajdy: 10:2. Fauly: 15:12.

Je konec. Kroměříž dnes vyhrála na domácí půdě nad Líšní jasně 3:0 a snížila tak náskok svého soupeře na tři body.
    Začátek se domácím povedl na jedničku a už ve 4. minutě se prosadil Silný. O tři minuty později zvýšil vedení Zavadil. Posléze to byla spíše Líšeň, která se snažila něco vymyslet, ale branku se jí vstřelit nepodařilo. Ve druhém poločase se sice hosté snažili něco vymyslet, ale nakonec jsme se opět dočkali branky na domácí straně, o kterou se postaral v 87. minutě z penalty Jan Silný.

90

90
    Žlutou kartu dostává Šmerda (SK HS Kroměříž).

89
    Další faul ze strany hostů a u míče tak je opět Kroměříž, která dnes předvedla skvělý výkon.

88
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Okleštěk, přichází Moravec.

87
    Kroměříž právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Domácí jdou do tříbrankového vedení. K pokutovému kopu se postavil JAN SILNÝ, který zakončil s přehledem k levé tyči, zatímco Leznar šel ke druhé tyči.

87
    Žlutou kartu dostává Demeter (SK Líšeň).

86
    Byla nařízena penalta pro Kroměříž! Domácí hráč se dostal do velké šance, ovšem hostující obránce ho poslal k zemi.

84
    Střela hostujícího hráče skončila hodně nad bránou Slavie.

82
    Nyní se hosté dostali ke střele, ale tu zlikvidoval Jícha.

81
    Pomalu to vypadá, že Kroměříž si pohlídá dnešní vedení a sníží náskok na tři body.

79
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Kovář, přichází Vyhlíd.

79
    Kovář dostal menší křeč do pravé nohy a hra tak byla na chvíli pozastavena.

78
    Domácí přišli o míč, když se snažili projít po levé straně.

76
    Ovšem následný centr vyboxoval domácí brankář do zámezí a hostující tým získal rohový kop.