Svarog se přece jen protrápil do semifinále, kde narazí na lepšího z dvojice Plzeň-Slavia. Hezký večer. (22:11:23)

Pětapadesát sekund před koncem timeout pro Brno.

Djaelson stáhl utíkajícího Lidmilu k zemi, může být rád, že vyvázl bez karty.

34
    Tekovu ostrou střelu zastavil Konečný.

33
    Šance se rodí na obou stranách, ale hráči obou celků se snad předhánějí v tom, kdo jich spálí vícero.

32
    Tomáš Poul nastoupivší s obvazem ruky teď po dopadu na onu ruku leží v bolestech na zemi. Ze hry prozatím odstupuje.

31
    A břevno se stalo terčem také pro Claudinha.

30
    Černý zamířil a vystřelil do břevna.

29
    Daniel Černý rozvlnil síť, ovšem pouze z boční strany.

29
    Teplice právě vstřelily branku!
    Nerozhodný stav vydržel jen několik sekund. Djaelson našel DANIELA, který vrací vedení domácím – 4:3.

29
    Helas Brno právě vstřelil branku!
    Nedáš, dostaneš! Po výtečných Konečného zásazích udeřilo na druhé straně: Sznapka vybojoval míč a JIŘÍ BÍLÝ míč umístil za Jeronima: 3:3.

28
    Konečný zneškodnil pokusy Teky a Černého. Navázal tak na kolegu Hůlu, který v první půli rovněž vytasil dva skvělé zákroky během několika sekund.

27
    Teka se dral do zakončení, ale přes urputné obránce k bráně neprošel.

27
    Konečný opět v akci, hra bude navazovat rohovým kopem.

26
    Brankář Helasu ale chytá i nadále a připisuje si několikátý dobrý zákrok.

25
    Marek Konečný zůstává po svém zákroku v bolestech na zemi, patrně spadl nešťastně na ruku.

25
    Tepličtí reklamují hru rukou, bez odezvy.

24
    Tepličtí v těchto chvílích ostřelují spíše strop haly, než Konečného bránu.

23
    Claudinho zakončil nepřesně, snaží se sudímu Henychovi vysvětlit, že se tak stalo kvůli faulu na jeho osobu, ale ostřílený arbitr pro jeho názor pochopení nenachází.

22
    Černý přestřelil.

21
    Z první akce Tepličtí udeřili: Teka na Neneho a NENE do brány: 3:2.

21

Helas po půli drží příznivý remízový výsledek 2:2. Svarog nemůže být spokojen ani omylem.

20

20
    Roh pro domácí čtyři a půl sekundy před koncem poločasu. Ani z něj se nic gólového neurodilo.

19
    Na penaltu se postavil do branky David Kubica a vychytal Davida Černého.

19
    Penalta pro domácí: Daniel byl podražen v pokutovém území.

19
    Tepličtí se prokombinovali až před Konečného, kde šanci zazdil Claudinho.

18
    Z publika zazněl komentář "To je trápení, to je trápeníčko!" K domácímu představení to sedí přesně.

16
    Claudinho napálil břevno.

15
    Podobně jako v předchozích zápasech těchto dvou celků v letošním ročníku na teplické palubovce, i dnes sledujeme nepřesvědčivý výkon teplického favorita.

14
    Tepličtí se dopouštějí řady snadných ztrát, což znamená vznik rychlých brejků Helasu. Dá se říct, že si Svarog koleduje, a to ještě Velikonoce nezačaly.

13
    Helas Svarogu pořádně zatopil, defenziva v čele s brankářem Hůlou si poradila jen tak tak.

12
    Hůla během několika sekund vychytal Sznapku a Havlína.

11
    David Černý srazil unikajícího Presla a po zásluze dostává žlutou kartu.

10
    Brno se ale nedá lacino: Odražený míč usměrnil do sítě kapitán TARIK LUKŠIJA – 2:2.

10
    Následně Brno vyrobilo již čtvrtý faul a přímý kop rozehrál Nene na TEKU, který dává domácím vedení 2:1.

10
    Z následné standardky Brněnští branku neohrozili.

9
    Hůlovi je pískán faul na Jiřího Bílého, ačkoliv teplický brankář s tímto verdiktem není spokojen.

9
    Třetí brněnský faul za necelých devět minut, z toho by mohly vzniknout velké nepříjemnosti.

8
    Claudinho vypálil a Novotný vytěsnil míč konečky prstů na břevno.

7
    Daniel se snažil ohrozit Novotného svatyni, ale nepodařilo se mu to.

7
    Centr směřoval na Davida Černého, ale ten promáchl.

5
    Rychlý protiútok vyrobil mládežnický reprezentant Jakub Sznapka a po jeho nahrávce vyrovnává TOMÁŠ POUL.

4
    A tento roh rozehrál Novotný na JIŘÍHO BARANA, jenž otvírá gólový účet dnešního klání.

4
    Lidmila přiznal teč a Teplice tak budou zahrávat roh.