Brisbane Roar – Wellington Phoenix 2:1 (kon.)
Brisbane Roar FC
2:1 (2:0)
Wellington Phoenix FC
Pátek 12.04.2019, 11:50Australská A-League • 25. kolo

Éric Bautheac vstřelil dvě domácí branky, díky čemuž jeho tým dokázal tento zápas vyhrát na své půdě 2:1. Závěr zápasu vinou druhé žluté karty sledovat už mimo hrací plochy. Body bere Brisbane. (13:58:17)

Držení míče: 38 % : 62 %.
    Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 9:4. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 20:18.

90+7

90+6
    Hostující brankář má míč.

90+6
    Už se hraje výrazně nad rámec nastavených minut. Výkop domácího brankáře.

90+5
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Éric Bautheac (Brisbane Roar FC).

90+3
    Žlutou kartu dostává Charles Lokoli Ngoy (Brisbane Roar FC).

90+1
    Střídání v týmu Brisbane Roar FC: ze hřiště odchází Nicholas D'Agostino, přichází Aaron Reardon.

90+1
    Čtyři minuty se budou nastavovat.

90
    David Williams měl další šanci, blafákem překonal brankáře, ovšem nedokázal trefit branku.

90
    Cillian Sheridan v poslední minutě druhého poločasu zakončoval z dobré pozice, trefil štangli!

89
    Willington se usadil na útočné polovině, kde kombinuje, domácí celek se tak musí bránit tlaku soupeře. Young proti výraznější střele zasahovat nemusel.

87
    Rychlou domácí akci nedokázal nikdo zakončit střelou. Směr hry se tak otáčí.

86
    Wellington vybojoval volný kop na útočné polovině.

84
    Williams zakončoval z dobré střelecké pozice, jeho ránu kryje brankář Young.

83
    Žlutou kartu dostává Éric Bautheac (Brisbane Roar FC).

82
    Rohový kop pro domácí. Centr se snesl před branku, obrana si dokázala poradit.

81
    Hraje se spíše na polovině soupeře, domácí hráči drží hru co nejdál od své branky.