Tottenham – Huddersfield Town 4:0 (kon.) | Brighton – Bournemouth 0:5 (kon.) | Burnley – Cardiff 2:0 (kon.)
Fulham – Everton 2:0 (kon.) | Southampton – Wolverhampton 3:1 (kon.) | Manchester Utd. – West Ham 2:1 (kon.)
Southampton FC
3:1 (2:1)
Wolverhampton Wanderers
Sobota 13.04.2019, 16:00 • St. Mary's Stadium, Southampton • Anglická Premier League • 34. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (17:57:01)

Držení míče: 29 % : 71 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 6:7. Rohy: 4:9. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 11:6.

Je konec. Southampton dnes zvítězil na domácí půdě nad Wolverhamptonem 3:1 a pravděpodobně se tak zachránil v nejvyšší soutěži.
    Už ve 2. minutě rozjásal domácí fanoušky Nathan Redmond. Posléze byli ovšem hosté lepším týmem a nakonec se dočkali srovnání, když ve 28. minutě srovnal Willy Boly. O dvě minuty později ale vrátil vedení na stranu Southamptonu Nathan Redmond. Ve druhém poločase měli více ze hry hosté, ale v 71. minutě se trefil Shane Long. Posléze si už domácí hlídali dvoubrankový náskok a v pohodě zvítězili.

90+4

90+4
    Posléze ale přišel jen nepovedený křížný pas, který skončil v zámezí a následuje tak odkop od domácí svatyně.

90+3
    Oriol Romeu nenechal projít soupeře po levé straně a Wolverhampton získal alespoň autové vhazování.

90+2
    Vlci se dostali dopředu po pravé straně, ale následný centr skončil jen v moci gólmana Gunna.

90+1
    Long byl zfaulován a Southampton tak bude opět u míče a vypadá to, že dnes zůstanou tři body doma.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90
    Následná standardní situace domácího mužstva ale nepřinesla nic vážnějšího a u míče tak je Wolverhampton.

89
    Nyní se ale hosté dopustili pouze nedovoleného zákroku a Southampton tak má k dispozici volný kop.

88
    Jack Stephens si navedl míč k rohovému praporku, kde ho skvěle držel několik chvil a posléze se vydal do vápna, ovšem tam už o balón přišel.

87
    Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Diogo Jota, přichází Hélder Costa.

86
    Domácí odkopli míč jen do zámezí a hosté tak získali autové vhazování.

85
    Southampton si s přehledem hlídá konec dnešního zápasu a opět drží míč na polovině soupeře.

84
    Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Yan Valery, přichází Jack Stephens.

83
    Tak jde vidět, že šlo pouze o tahání času, jelikož Yan Valery je zpět na hřiště a běhá opět jako srna.

81
    Hra je nyní přerušena, jelikož domácí hráč má nějaké zdravotní problémy a na hřišti tak jsou lékaři.

80
    Rohový kop byl nebezpečný a Jan Bednarek zkoušel zakončit z bezprostřední blízkosti, ovšem Rui Patrício si s ním poradil.

Michal Raška

Branky: 2. Redmond (Sims), 30. Redmond (Ings), 71. S. Long (Jošida) – 28. Boly (Moutinho)

Karty:   67. Bertrand (SOT) – 40. Moutinho (WOS), 45+2. Jiménez (WOS), 75. Saïss (WOS)

Southampton FC: Gunn – Bednarek, Jošida, Vestergaard – Valery (84. J. Stephens), Ward-Prowse, P.-E. Höjbjerg (C), Bertrand – Sims (61. Romeu), Redmond – Ings (61. S. Long).
    Náhradníci: A. McCarthy – Armstrong, Ch. Austin, S. Long, Romeu, J. Stephens, Targett.

Wolverhampton Wanderers: Patrício – Saïss, Coady (C), Boly – Doherty (60. Traoré), Dendoncker, Neves (70. Gibbs-White), Moutinho, J. Castro – Jiménez, Diogo Jota (87. Costa).
    Náhradníci: Ruddy – R. Bennett, Cavaleiro, Costa, Gibbs-White, Traoré, Vinagre.

Rozhodčí: Jonathan Moss – Marc Perry, Constantine Hatzidakis