Rizespor – Göztepe 1:0 (kon.) | Konyaspor – Sivasspor 1:1 (kon.) | Besiktas – Başakşehir 2:1 (kon.)
Konyaspor
1:1 (1:1)
Sivasspor
Sobota 13.04.2019, 15:00 • Torku Arena, Konya • Turecká Superliga • 28. kolo

Dnešní zápas je u konce, první poločas byl mnohem koukatelnější a přinesl nám dvě branky. Nejprve se za domácí prosadil Sahiner a poté za hosty srovnal Diabaté. ve druhé půli se už hrálo spíše opatrně, oba týmy měly jen minimum šancí, a tak dnešní zápas končí nerozhodně 1:1. To je pro dnešek vše, loučím se a brzy na viděnou. (16:56:30)

90+5

90+5
    Ofsajd a je konec.

90+5
    Ještě jeden útok hostů.

90+3
    Střídání v týmu Sivasspor: Jedná se spíše už o taktické střídání, odchází Diabaté a na pár minut přijde Koné.

90+3
    Druhý centr už byl povedenější, ale nikdo na něj nedosáhl.

90+3
    Fofana trefil svým centrem jen prvního hráče.

90+2
    Diabaté stihl míč až za postranní čarou, akce pro něj končí špatně.

90+1
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty.

90
    Střídání v týmu Sivasspor: Ze hřiště pomalu odchází Douglas a nahrazuje ho Yandas.

89
    Hosté šli do přečísleni tři na dva, ale Torje poslal svoji přihrávku za čáru. Odkopává Kirintili.