Eindhoven – Graafschap 2:1 (kon.) | Willem II – Zwolle 2:0 (kon.) | Heerenveen – Groningen 1:1 (kon.)
Utrecht – Arnhem 0:0 (kon.)
SC Heerenveen
1:1 (1:0)
FC Groningen
Neděle 14.04.2019, 14:30Nizozemská Eredivisie • 30. kolo

Ve druhé půli se hostující FC Groningen herně zvedl a k vidění tedy bylo velmi vyrovnané utkání, které dopadlo zaslouženě 1:1. V prvním poločase byl lepší domácí tým, ale v poločase druhém zase tým hostí. I proto je remízový výsledek spravedlivý. Tímto bych se s vámi chtěl rozloučit a opět u fotbalu na shledanou. (16:30:58)

90+4

90+4
    Obrovská možnost na závěr pro tým SC Heerenveen. Vše však ukončuje Padt pohotovým zákrokem.

90+4
    Hra nám teď příliš akcí nenabízí a míč si hráči obou týmů nestále vyměňují.

90
    Hlavní rozhodčí se rozhodl nastavit 4 minuty.

89
    Situaci tři na tři nedokázali hráči SC Heerenveenu vyřešit. Následuje autové vhazování.

87
    Střídání v týmu FC Groningen: ze hřiště odchází Kaj Sierhuis, přichází Michael Breij.

86
    Rozruch ve vápně hostí gólem nekončí.

85
    Rohový kop pro domácí celek.

84
    Střídání v týmu SC Heerenveen: ze hřiště odchází Mitchell van Bergen, přichází Dennis Johnsen.

82
    Faul a po něm následuje standartní situace pro FC Groningen.

79
    Střídání v týmu SC Heerenveen: ze hřiště odchází Juki Kobajaši, přichází Rodney Kongolo.

77
    Úplně sám se nyní zjevil jeden z hráčů hostí. Svou hlavičku však poslal vysoko nad.

75
    K vidění teď byla standartní situace, kterou rozehráli hráči FC Groningen. Vše však končí pouze odkopem od brány.

73
    Do samostatného úniku se dostal Sierhuis. Obrana ho však rychle o míč připravila.
    70.

70
    Znovu výborný zákrok od domácího brankáře, který musel vytahovat střelu od Gladona.