Marítimo – Feirense 2:0 (kon.) | Rio Ave – Guimarães 2:1 (kon.) | Boavista – Nacional 1:0 (kon.)
Braga – Tondela 3:0 (kon.) | Benfica – Setúbal 4:2 (kon.)
SC Braga
3:0 (1:0)
CD Tondela
Neděle 14.04.2019, 18:30 • Estádio AXA, Braga (kapacita: 30.286 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 29. kolo

Domácí celek vyhrává tento zápas 3:0, a tak získává další body do tabulky. Hostující celek, Tondela, si nevypracoval ani jednu střelu na branku. Zaslouženě tak bere body Braga. (20:31:42)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 8:0. Střely mimo: 9:4. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 14:12.

90+7
    90+6. FRANSÉRGIO - 3:0

90+6
    Braga právě vstřelila branku!
    Hosté se dožadovali pokutového kopu, nakonec ale sudí po konzultaci s videem penaltu nenařídili. Hra pokračovalal dál a po bleskové akci Paulinha se prosazuje FRANSÉRGIO.

90+4
    Sergio Peña rozehrává na polovině, to se dostáváme do poslední nastavené minuty.

90+3
    Po hodně nepřesné hlavičce hostujícího hráče má míč brankář.

90+2
    Cláudio Ramos má míč u své branky, situaci dokázala Braga sehrát výborně, bleskově otočila směr hry.

90+2
    Volný kop pro Tondelu. Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit a rychle dostala balon na polovinu hrací plochy.

90+1
    Čtyři minuty uvidíme navíc.

90
    Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat nad rámec druhého poločasu.

89
    Fahd Moufi centroval před branku, ale pokus zastavila poměrně snadno obrana.

87
    Cláudio Ramos rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop, kterým chtěl založit útočnou akci. Míč mají domácí.

87
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase, sledujeme aktivní hru domácího mužstva.

85
    Hostující celek rozehrával volný kop. Centr se snesl před branku, ale obrana Bragy si dokázala poradit.