Teplice – Jihlava 1:1 (kon.) | Č. Budějovice – Karviná 3:1 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
3:1 (1:0)
MFK Karviná
Neděle 14.04.2019, 14:30 • SCM Mladé, České Budějovice • Juniorská liga – O umístění • 3. kolo

88
    Další karvinský faul trestá rozhodčí Vít Melichar žlutou kartou, kterou vidí zblízka Vojtěch Wala.

85
    Žlutou kartu dostává Michal Hladík (MFK Karviná).

82
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Gólovou pojistku dává osm minut před koncem LUKÁŠ POUČEK a domácí směřují k třetímu vítězství v řadě.

79
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Šplíchal, přichází Bouguetouta.

76
    Jihočeši jsou znovu do vedení, přímý kop z uctivé vzdálenosti využil k druhému gólu LUKÁŠ KOČÍ.

66
    Dvojnásobné střídání Dynama Č. Budějovice: ze hřiště odcházejí Tomášek a Krejčí, nastupují Jáša a Ardamica.