Litovel – Zubří 23:24 (kon.)
Tatran Litovel
23:24 (10:12)
HC ROBE Zubří
Pátek 19.04.2019, 17:00 • Sportovní hala ZŠ Vítězná • Chance Extraliga mužů • O 9. - 12. místo

Tatran Litovel – HC ROBE Zubří 23:24 (10:12)
    Nejvíce branek: Páleš 6, Geist 4/1, Šmíd 3 – Korbel 5, Hrstka 4/3, Dokoupil 3. Rozhodčí: Valášek, Vychodil. Sedmimetrové hody: 3/1 – 3/3. Vyloučení: 3:6. (18:23:16)

Vyrovnaný zápas mezi Litovlí a Zubřím končí jednobrankovým vítězstvím hostů v poměru 23:24. Zubří si vypracovalo náskok již na začátku zápasu a Litovli se v průběhu celého zápasu nepodařilo strhnout vedení na svoji stranu. Nejblíže k tomu Litovel měla zhruba pět minut po začátku druhého poločasu, kdy bylo skóre vyrovnané. Hosté si ale závěr zápasu zkušeně pohlídali a připsali si další dva body. Vyzdvihnout je potřeba především výkony všech brankářů, kteří se dnes objevili v obou brankách, protože svými zákroky výraznou měrou přispěli k tomu, že nepadlo více branek.

Konec zápasu. (23:24)

60
    Zubří si poslední vteřiny zápasu zkušeně hlídá a už se tak nic nestane. (23:24)

60
    10 sekund do konce, míč mají hosté. (23:24)
    60
    Tkadleček po ztrátě hostů dává gól z křídla a zápas je tak nyní o jedinou branku. (23:24)

60
    Litovel vysunuje obranu k půlící čáře. (22:24)

60
    Oddechový čas pro hosty. (22:24)
    59
    Geist proměňuje sedmimetrový hod, čímž se postaral o zápletku v poslední minutě hry, do které vstupujeme s dvoubrankovým rozdílem. (22:24)

59
    Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Michal Weber). (21:24)
    59
    Korbel i s trochou štěstí překonává Juráše v brance domácích. (21:24)
    58
    Páleš dává svoji šestou branku jako již tradičně z pozice pivota. (21:23)
    58
    Weber se prosadil z těžké pozice z křídla. (20:23)
    57
    Tkadleček svým prvním dnešním gólem dává dvacátou branku Litovle. (20:22)
    57
    Hrstka proměňuje také svůj čtvrtý pokus ze sedmimetrového hodu a zůstává tak stoprocentní. (19:22)

55
    Žlutá karta pro realizační tým Tatran Litovel. (19:21)

54
    Šmída vychytal hostující brankář, domácí ale zůstávají u míče. Což ale neplatí v druhém případě, kdy se míč od Mizeru odráží za brankovou čáru. (19:21)
    53
    Geist dává druhý gól v krátké době, nyní využil přihrávku do rychlého brejku od Šmída. (19:21)