Sokolov – Vlašim 2:0 (kon.) | Pardubice – Prostějov 2:1 (kon.)
FK Baník Sokolov
2:0 (2:0)
FC Sellier & Bellot Vlašim
Sobota 20.04.2019, 10:15 • Stadion FK Baník Sokolov, Sokolov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 24. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (12:11:29)

Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 4:5. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:15.

Je konec. Sokolov udržel vedení z prvního poločasu a zvítězil nad Sokolovem 2:0.
    Už v 17. minutě šli domácí do vedení, když se prosadil Ondřej Ševčík. O šest minut později se domácí fanoušci mohli znovu radovat, jelikož vedení zvýšil na dvě branky Petr Glaser. Posléze se Vlašim snažila něco vymyslet a vytvořila si menší tlak, ale ten nic nepřinesl. Ke konci první půle ještě přišla nebezpečná střela domácího hráče ze standardní situace, kterou ale hostující brankář vyrazil.
    Do druhého poločasu vlétla Vlašim velice aktivně a v 53. minutě se Fotr ocitl v obrovské šanci, ovšem Dvořák ho skvěle vychytal. Posléze to byli stále hosté, kteří byli v tlaku a hrálo se tak převážně jen na domácí bránu. Ke konci zápasu ještě mohl přidat třetí branku hráč domácího celku, ale ten minul bránu soupeře.

90+2

90+2
    Brankář Jakub Dvořák se nyní musel zapojit do hry, když musel jít trochu víc ze své brány a odkopnout míč.

90+1
    Jan Mejdr si skvěle poradil s protihráčem, který se snažil dostat k míči po nákopu Vlašimi.

90
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.

89
    Hosté si sice vytvořili pozici pro střelu, ale ta letěla jen vedle domácí svatyně.

88
    Opět se hosté snažili něco vymyslet směrem dopředu, ale následný pas byl rovněž nepřesný a vypadá to, že Sokolov toto dvoubrankové vedení přece jenom udrží.

87
    Po velké chybě hostů se domácí hráč dostal do velké šance uvnitř vápna, ale jeho zakončení bylo zbrklé a skončilo jen vedle svatyně Vlašimi!

86
    Následný roh byl ovšem rozehrán nakrátko a Vlašim svírá soupeře, ovšem hostům se centry zatím nedaří a obrana Sokolova je odvrací bez problémů.

85
    Centr z pravé strany byl odvrácen do zámezí a následuje další rohový kop pro Vlašim.

84
    Ondřej Badocha se dostal do zakončení po centru z pravé strany, ale jeho pokus hlavou letěl hodně vedle domácí svatyně.

83
    Nyní je hra přerušena, jelikož domácí hráč má křeče, ale spíše jde jenom o taktické zdržování, které se ale posléze projeví v nastaveném čase.

82
    Sokolov se už směrem dopředu nesnaží něco vymýšlet a jsou to spíše takové nákopy a odkopy do nikam.

81
    Posléze hostující celek získal rohový kop, když byl centr z pravé strany odvrácen domácím obráncem a Vlašim tak pokračuje v tlaku.

80
    Deset minut před koncem se málem Vlašim dostala do velké šance, ale hosté se nedostali středem do vápna, který je hodně zahuštěný.