Sokolov – Vlašim 2:0 (kon.) | Pardubice – Prostějov 2:1 (kon.)
FK Pardubice
2:1 (0:0)
1. SK Prostějov
Sobota 20.04.2019, 10:15 • Stadion Pod Vinicí, Pardubice • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 24. kolo

Konec utkání! Pardubice porazily Prostějov 2:1. Po příliš nezáživném prvním poločasu se hned v 52. minutě trefil z penalty Adam Fousek. O deset minut později sice z protiútoku vyrovnal David Píchal, necelých 60 sekund poté ale vrátil domácím vedení znovu, Adam Fousek. (12:08:00)

90+2

90+2
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Pavel Černý, přichází Daniel Kovář.

90+1
    Domácí už šetří čas v rohu hřiště a brání výsledek 2:1.

90
    Hra je nastavena o dvě minuty.

90
    Michal Petráň dostal přihrávku mezi obránce a poslal míč pod sebe. Balón mířil na Leeho, před kterým ale zasáhl bránící hráč.

89
    Mužík byl v rohu tvrdě faulován a Pardubice mají k dispozici přímý kop, ale jen tři hráče v pokutovém území.

88
    Pavel Černý v rohu hřiště pokryl míč od obránce a poté právě od Lutonského šel míč do zámezí.

87
    Hosté si vytvářejí tlak. K další střele se dostal David Píchal, Jan Jeřábek byl ve správný čas na správném místě a dokázal zastavit pokus.

86
    Pavel Černý (FK Pardubice) zastavil rozvíjející se protiútok Prostějova a vidí za to žlutou kartu.

85
    Lee se na levé straně trochu se štěstím dostal k míči, potom ale nepřihrál přesně.

83
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Adam Fousek, přichází Sang-hjuk Lee.

82
    Po ošetřování Petráně a Susa hra pokračovala a centr Píchala z levé strany zablokoval Piroch. Rohový kop.

79
    Petráň si pokryl balón a dostal se přes obránce, Martin Sus se dokázal vzpamatovat a vypíchl míč domácímu útočníkovi.

78
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Jan Polák, přichází Adam Ševčík.

77
    Jan Koudelka napřáhl ke střele z dobrých 25 metrů. Míč byl tečovaný a Letáček ho vytěsnil na rohový kop.

75
    Domácí šli do rychlého protiútoku. Ladislav Mužík mohl přihrát na úplně volného Pavla Černého, který by šel sám na branku. Místo toho volil pas na Adama Fouska, jehož následný centr odvrátila obrana.

72
    Centr Čelůstky nepřesný a i kdyby našel někoho z domácích, tak by byl odpískán nedovolený zákrok Jana Jeřábka.