Augsburg – Stuttgart 6:0 (kon.) | Bayern – W. Brémy 1:0 (kon.) | Leverkusen – Norimberk 2:0 (kon.)
Mohuč – Düsseldorf 3:1 (kon.) | Mönchengladbach – RB Lipsko 1:2 (kon.) | Schalke – Hoffenheim 2:5 (kon.)
FC Augsburg
6:0 (3:0)
VfB Stuttgart
Sobota 20.04.2019, 15:30 • WWK Arena, Augsburg • Německá Bundesliga • 30. kolo

Rozhodčí usoudil, že stav zápasu je zcel rozhodnut a neobtěžoval se ani nastavovat žádné minuty navíc. Augsburg po precizním výkonu deklasuje Stuttgart poměrem 6:0 a připisuje si významné tři body do tabulky. Zatímco Stuttgart i nadále zůstává na příčce, která znamená baráž o udržení. Hrál se nám taky hodně čistý zápas a hlavní sudí nemusel ani jednou ukazovat žlutou kartu! (17:21:44)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 13:4. Střely mimo: 9:6. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 13:6.

90

88
    Utkání nám pomalu a jistě spěje ke svému konci a dění na hřišti nám ukazuje, že se spíše dohrávají závěrečné minuty tohoto střetnutí.

85
    Roh domácích přinesl další nebezpečí. První centr nebyl dobrý. Nicméně hráčům v bílých dresech se podařilo dostat míč zpět před branku. Ron-Robert Zieler pohotovým vyběhnutím zabránil sedmé brance. Velké štěstí, že jej střela z první nastřelila přímo do něj.

84
    André Hahn se rozběhl po pravé straně, ale nakonec se nedostal do zakončení. Ozan Kabak (Stuttgart) se postaral o dobrou defenzivní práci.

83
    Zajímavostí je, že hlavní sudí nemusel ještě ani jednou vytahovat žlutý kartónek. Obejde se nám tento zápas bez žluté karty?

82
    Augsburg si přihrává na vlastní polovině a jejich soupeř čeká na polovině hrací plochy. Již se nesnaží ani napadat.

80
    Dokonce zápasu nám zbývá deset minut hrací plochy. Avšak o osudu zápasu je již dávno rozhodnuto. Domácí celek si bez problémů hlídá svůj vysoký náskok.

79
    Dvou brankový střelec, Richter, opouští hřiště a na jeho místo nastupuje Schieber.

76
    Propagační střela domácího hráče, která nakonec šla mimo branku. Nicméně domácí hráč se směje a na hráčích Augsburgu jde vidět, že se již baví fotbalem.

75
    Augsburg již přes dvě minuty drží míč na svých kopačkách a v poklidu si přihrává. Již se ani nesnaží za každou cenu útočit.

73
    Domácí celek momentálně nikam nespěchá a bez větších problémů kombinuje s míčem uprostřed hrací plochy.

72
    Reece Oxford nyní dokázal v pádu blokovat střelecký pokus Stuttgartu.
    68. Marco RICHTER - 6:0

68
    Augsburg právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MARCO RICHTER, který si dokázal zpracovat vysoký míč, který dopadl kousek za polovinu hřiště. Následně se vydal směrem dopředu a nikdo jej nedokázal zastavit a díky své střele k levé tyči slaví šestou branku svého celku!
    67. Luthe nadvakrát nyní podržel svůj celek.

67
    Centr před branku domácích, kde hlavičkoval jeden z hostujících hráčů. Luthe nedokázal udržet míč v rukavicích a dovolil soupeři dorážku. Luthe pak v lehu dokázal udržet míč na brankové čáře! Hodně zajímavý zákrok!

66
    Se střelami na branku je to 10:2!

Adam Dořák

Branky: 11. R. Khedira (Schmid), 18. Hahn (Schmid), 29. Max (Richter), 53. Richter, 59. Max (Hahn), 68. Richter (Oxford)

FC Augsburg: Luthe – Stafylidis, Danso, Schmid, Gouweleeuw (64. Oxford) – R. Khedira (37. Morávek), Gregoritsch, Baier (C) – Max, Hahn – Richter (79. Schieber).
    Náhradníci: Leneis – Janker, Oxford, Teigl, Morávek, Schieber, Čon.

VfB Stuttgart: Zieler – Kabak, Pavard, Kempf – Emiliano Insúa (46. Donis), Zuber, G. Castro, Esswein (46. Didavi), Baumgartl – Mario Gómez (C), N. González.
    Náhradníci: Grahl – Aogo, Beck, Thommy, Akolo, Didavi, Donis.

Rozhodčí: M. Grafe