Parma – AC Milán 1:1 (kon.) | Bologna – Sampdoria 3:0 (kon.) | Cagliari – Frosinone 1:0 (kon.)
Empoli – Spal 2:4 (kon.) | Janov – Turín 0:1 (kon.) | Lazio – Chievo 1:2 (kon.)
Udinese – Sassuolo 1:1 (kon.) | Juventus – Fiorentina 2:1 (kon.) | Inter – AS Řím 1:1 (kon.)
Inter Milán
1:1 (0:1)
AS Řím
Sobota 20.04.2019, 20:30 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Italská Serie A • 33. kolo

Tady na San Siru se tedy nakonec body dělí. Za předvedenou hru v druhém poločase ale AS může za ten jeden bod děkovat, děkovat a děkovat bohu. Jejich předvedená hra v druhém poločase byla dá se říct až otřesná a po právu přišlo po zakončení Perišiče srovnání. Inter se hnal i za dalšími góly, ale to už nezvládl.

Díky za pozornost, mějte se a těšilo mě. Jiří Polášek. (22:29:31)

90+3

90+2
    Edin Džeko si to sprintoval kolem čáry, ale za chvíli musel zastavit, jelikož ho sudí odpískal, za předchozí faul.

90+1
    Ke konci druhého dějství se míč najednou z ničeho nic objevil ve vápně domácích a těsně minul branku.

90
    Nastavují se tři minutky nad standardní hrací dobu.

89
    Nerazzuri měli nyní několik možností! 2 střely byly zblokovány a ta poslední střela šla vedle branky. Pořád to ale bylo jedno z největších ohrožení branky za druhý poločas.

87
    Po dlouhé době zkusili zaútočit i Římané, kteří vyzkoušeli možnost centru, jenže ho poslali až za branku a akce tedy končí.

86
    Domácí zahrávali přímý kop, který ale nějak dobře nedopadl. Následná střela po centru jen o dost přeletěla branku.

85
    Hřiště opouští dnes druhý nejlepší hráč po Perišičovi, Matteo Politano. Zahraje si místo něj Keita Baldé.

84
    I Zaniolo bude jedním z těch, kteří dnes bez karetního trestu hřiště neopustí.

83
    Nyní si před chvílí příchozí Kluivert potáhl několikrát míč nakonec se dostal až k vápnu. Tam ho ale o něj okradli obránci Nerazzurri.

82
    Joao Mario se dostal k míči ve vápně a chtěl přihrávat do středu před hranici toho malého. Jenže tam si míč pohlídali domácí.

81
    Pellegrini možná i vinou předchozího faulu opouští hřiště. Nahrazuje ho Justin Kluivert.

79
    Inter využívá druhé střídání a dolů jde Martínez Lautaro. Mário ho nyní na hřišti nahradí.

78
    Pellegrini se bolestivě poroučel k zemi, pravděpodobně po zásahu do obličeje. Rozhodčí nepíská faul.

77
    D'Ambrosio si od čáry zkusil, jaké je to centrovat, jenže to neudělal nijak zvlášť dobře, a centr letěl hodně daleko a mimo.

76
    První žlutou kartu svého týmu nyní okusí Cristante za svůj faul.

75
    Inter rozehrál další rohový kop. Perišič nacentroval a adresáta našel, jenže ten míč poslal na opačnou stranu, než potřeboval.