Brisbane Roar – Newcastle Jets 1:6 (kon.) | Central Coast – Sydney Wanderers 3:1 (kon.)
Central Coast Mariners FC
3:1 (1:0)
Western Sydney Wanderers FC
Sobota 20.04.2019, 11:55 • Central Coast Stadium, Gosford • Australská A-League • 26. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezké sobotní odpoledne a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (14:09:58)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 4:7. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 17:16.

Je dobojováno a domácí tým se raduje z výhry 3:1. Mariners dnes předvedli opravdu výborný výkon, tlačili se do útoku a dokázali své šance proměňovat. V 52. minutě proměnil pokutový kop Matt Simon, o další čtyři minuty později hlavou skóroval Kye Rowles a rázem to bylo 3:0. Až poté se ke slovu dostali hosté a v 67. minutě i oni dostali výhodu pokutového kopu. Mark Bridge se s ničím nepáral a bombou snížil. Rostoucí tlak Wanderers ještě podpořila červená karta pro domácího Rowlese, jenže další gól už hosté nepřidali. Central Coast připsal tři body a poprvé po třech měsících tak na svém stadionu dokázal vyhrát.

90+7

90+6
    Ještě jeden přímý kop pro Wanderers, Pearce si jej ale zvládl pokrýt a míč mu skončil v rukavicích.

90+5
    Snížit mohl Majok, ve vápně se k němu odrazil míč, v dobré pozici však branku přestřelil.

90+4
    Střídání v týmu Central Coast Mariners FC: ze hřiště odchází Matt Simon, přichází Dylan Diaz.

90+3
    Hostům nevyšel centr z pravé strany, je z toho pouze autové vhazování.

90+2
    No a Kekeris se ihned dostal ke střele. Možná mohl na pravé straně udělat ještě pár kroků k brance, takhle jeho pokus po zemi Greenwood celkem hravě kryl.

90+2
    Střídání v týmu Central Coast Mariners FC: ze hřiště odchází Andrew Hoole, přichází Peter Kekeris.

90+1
    Hostující Hamill odchází do kabin, má totiž zdravotní problémy a hosté mají již vystřídáno.

90
    Rozhodčí přidá pět minut.

90
    Vypadá to, že domácí přečkali nejhorší, Pearce bude odkopávat co nejdál od své branky.

89
    Nakonec z toho byly rohy dva, po dalším pokusu totiž následovala lehká teč.

88
    Nakonec z toho byl signál a prudká střela. Pearce ovšem svůj tým podržel a těžkou střelu vyrazil. O zbytek se postarala obrana a uklidila míč na roh.

87
    Nyní se pískalo na opačné straně a Wanderers mají k dispozici zajímavý přímý kop. Uvidíme centr z pravé strany.

86
    Simon na zemi, hosté ho rychle zvedají na nohy. Domácí posílají rozehrávku až k vápnu soupeře.

85
    Hosté pospíchají, naráží však na dobře zformovanou obranu Mariners. Na zakončení z nebezpečné pozice to tak stále není.