Admira – Hartberg 2:1 (kon.) | Rheindorf Altach – Rapid 2:2 (kon.) | Mattersburg – Wacker 3:1 (kon.)
SC Rheindorf Altach
2:2 (0:0)
SK Rapid Vídeň
Sobota 20.04.2019, 17:00 • CASHPOINT Arena, Altach • Rakouská Bundesliga • O udržení

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:59:53)

Těžko říci, co se honí v hlavách domácích... Altach dlouho vedl, od 79. minuty dokonce o dva góly... aby nakonec kvůli dvěma inkasovaným gólům v 89. minutě a ve třetí nastavené minutě o vítězství přišel. Dlouho v útoku neškodní hosté se vzchopili a fantastickým závěrem vybojovali alespoň bod a udrželi neporazitelnost ve skupině.

90+5

90+4
    Autové vhazování Rapidu, z pravé strany, u půlící čáry.
    90+3. Andrija PAVLOVIĆ - 2:2

90+3
    Rapid právě vstřelil branku!
    Tak to je tvrdý direkt pro Altach! Ten byl velmi blízko nečekaného vítězství nad favorizovaným Rapidem, jenže díky dvěma gólům v samém závěru o tři body přijde! Nyní se totiž hlavou, po centru z pravé strany, prosazuje uvnitř vápna Altachu ANDRIJA PAVLOVIĆ, který tak srovnává na 2:2.

90+1
    Rapid znovu útočí, Deni Alar se snažil dostat ke střele uvnitř vápna Altachu, což se mu ale nepodařilo.
    89. Thomas MURG - 2:1

89
    Tak že by ještě komplikace z pohledu domácích? THOMAS MURG si nyní naběhl z levé strany do vápna, uspěl v duelu s bránícím Meilingerem a z téže strany překonal nekompromisně Kobrase v domácí brance.

88
    Manfred Fischer (Rheindorf Altach) faulován, to se samozřejmě domácím hodí, provinil se Marvin Potzmann.

87
    Altach se nikam dopředu nežene, domácí vyčkávají na své polovině.

86
    Mert Muldur (Rapid) se rozeběhl po pravém křídle, dostal se na polovinu soupeře, pak nahrál na levou stranu, odkud zamířil do vápna nepřesný centr.

85
    Rapid na polovině Altachu, jako dnes již poněkolikáté, ani jednou z toho ale gól zatím nebyl.

83
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Philipp Schobesberger, přichází Deni Alar.

82
    V poslední zhruba desetiminutovce to již hosté budou mít hodně těžké, navíc Rapidu se dnes v útočné fázi vůbec nedaří.

81
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Christian Gebauer, přichází Emir Karić.
    79. Marco MEILINGER - 2:0

79
    Rheindorf Altach právě vstřelil branku!
    Rapid dostává od domácích lekci z produktivity... po chybě v rozehrávce se k míči dostali domácí, a MARCO MEILINGER, byť trochu se štěstím, překonal z pravé strany gólmana Rapidu.