Bulldogs – Hattrick Brno 3:4 (kon.)
Bulldogs Brno
3:4 (1:0, 1:2, 1:2) Stav série: 0:1
FBŠ Hummel Hattrick Brno
Sobota 20.04.2019, 19:00 • MSH Vodova Brno • Baráž o Livesport Superligu • 1. kolo

To je z mojí strany pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a užijte si zbytek sobotního večera. U online přenosu se opět potkáme zítra, do té doby na shledanou! (21:53:07)

STŘELY – 3. TŘETINA (CELKEM)

Bulldogs: 6 (21)
    Hattrick: 4 (15)

Tak to byl neuvěřitelný závěr! V něm Hattrick ustál silný tlak soupeře a nakonec slaví vítězství 4:3. Tím získalo FBŠ první barážový bod a má nadějnější pozici do nedělní odvety.

59:55
    Bulldogs nic nevzdávají. Stále mají šanci střílet, ale Hattrick je zahání do rohu za Kejíka.

59:36
    Hattrick vyhazuje míček na polovinu Bulldogs. Ti se snaží bleskově vrátit na ztracená místa.

59:06
    Poslední minuta třetí třetiny. Coufal mohl rozhodnout, ale trefuje pouze hbitý blok kolem brankoviště!

57:54
    Obrovská příležitost Bulldogs! Míček přiletěl přesně k čekajícímu buldokovi vedle Kejíka, avšak ten střílel pěkně jedovatou dělovku jen na tribunu.

57:45
    Míček si nakonec vynutili Bulldogs. Opět odvolávají Kuhna a cpou se vpřed.

57:22
    Hattrick drží míček na svých holích a vzdoruje aktivním protivníkům.

56:33
    Bulldogs právě vstřelili branku!
    Hra v šesti se domácímu týmu vyplatila! Přišlo snížení na 3:4 a závěr duelu bude ještě obrovské drama. ADAM KONEČNÝ se dobře postavil před Kejíka a posunul míček do míst, kam brankář nedosáhl. Asistence: Martin Grlický.

56:26
    Bulldogs hrají po time-outu bez gólmana a tlačí se ze všech sil dopředu.

55:22
    Oddechový čas pro domácí.

54:50
    Koláčný krásně vypálil tahem prakticky hned, co překonal půlicí čáru. Míček šel těsně nad helmu Kejíka.

54:34
    Bulldogs se přesunují v plné síle před gólmana Hattricku. Ten ale zasáhl včas.

53:33
    Ze střetu před Kejíkem vyšel úspěšněji Coufal. Ten převzal míček a schoval se s ním na pár chvilek za vlastní branku.

52:48
    Na přihrávku Hattricku se nenechal nachytat Grlický, který se znovu stal důležitým tahounem na straně Bulldogs. Tentokrát v obranném prostoru.

52:18
    Fuchsovi ujel míček od hole a hrát bude Lorenc s Grlickým.

51:45
    Grábl vystihl moment, kdy k němu mířila přihrávka z druhého křídla. Kuhn se vyznamenal skvělým reflexem a vytěsnil ránu mimo.

Tadeáš Mima

Branky a nahrávky: 17. Konečný (Grlický), 23. Černovický (Lorenc), 57. Konečný (Grlický) – 26. Grábl (Dvořák), 39. Coufal (Brom), 44. Brom (Andrle), 47. Brom (Jalový)

Bulldogs Brno: Kuhn (Bartek) – Černovický, Mráz, Lorenc, Grlický, Němec, Vojtíšek, Kadavý, Pešák, Koláčný, Marek, Michálek, Fajt, Konečný, Surkoš, Žák, Pešek, Jaakkonen, Jakůbek
    FBŠ Hummel Hattrick Brno: Kejík (Létal) – Brom, Jalový, Fuchs, Coufal, Machálek, Andrle, Dvořák, Ondráček, Grábl, Sládeček, Graclík, Halama, Medek, Hronek, Máček, Kůra, Malich, Blaha

Rozhodčí: Lukáš Čížek, Lukáš Laštovička