Benátky n/J – Mšeno 1:3 (kon.)
SK Benátky nad Jizerou
1:3 (0:0)
FK Jiskra Mšeno-Jablonec n.N.
Neděle 21.04.2019, 17:00 • Městský stadion, Benátky nad Jizerou • Divize skupina C • 22. kolo

Závěrečných třicet minut patřilo hostujícím hráčům, kteří díky svému výkonu v tomto časovém úseku odváží z Benátek nad Jizerou všechny tři body, čímž vrací Benátkám porážku z podzimní části sezóny. (18:56:36)

90+3

90+3
    Domácí se k míči nedostali a hosté odhlavičkovali do zámezí.

90+2
    Benátečtí ještě budou zahrávat přímý kop z pravé strany.

90+1
    Nastavovat se budou 2 minuty.

90+1
    Mšeno právě vstřelilo branku!
    Přesný centr od pravé postranní čáry proměnil v gól prudkou hlavičkou DAVID SKUHRAVÝ.

90
    Borovičkovi na pravé straně unikal Štemberk, kterého domácí obránce nedovoleně zastavil.

88
    Domácí střídají. Trávník opouští Jakub Kocourek, jehož nahrazuje David Chaloupka.

88
    Nepřesná střela domácích končí v boční síti Masaříkovy brány.

87
    Po dlouhém nákopu do vápna ukopli hosté míč do zámezí.

86
    Po centru do pokutového území se do míče v akrobatické pozici položil FRANTIŠEK KOBLÍŽEK a trefil se přesně k tyči.

86
    Nepříjemný centr do pokutového území domácí odkopli.

85
    Rychlý útok na druhou stranu odkopli domácí v minutě dvanácté na rohový kop.

85
    Velká trma vrma před Masaříkem, Benátečtí se dožadovali faulu i ruky, penalta se ale nepíská!

84
    Košek mohl postupovat téměř sám na bránu, hosté se mu ale vrhli pod nohy a srazili mu míč na rohový kop.