Vondroušová – Marinová 2:0 (kon.) | Cibulková – 2:0 (kon.)
Muchová – Fernandezová 0:0 (zruš.) | Krejčíková, Šafářová – Dabrowská, Fichmanová 2:0 (kon.)
Hrunčáková – Alvesová 0:0 (zruš.) | Kužmová, Šramková – Alvesová, Stefani 0:2 (kon.)
Dominika Cibulková
2
7 6
0
63 0
sk Neděle 21.04.2019, 13:09 • NTC Bratislava (Slovensko) • Pohár Billie Jean Kingové • 3. kolo

To je zatiaľ odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. Ohľadom ďalšieho programu vás budeme ešte informovať. (15:03:20)

Na dvorci NTC Bratislava práve všetci sledujú spomienkové video venované Dominike Cibulkovej a jej reprezentačnej kariére. Dominika sa neubránila slzám. Ešte raz jej teda poďakujeme za všetko, čo pre Slovensko vo Fed Cupe spravila.

Dominika ešte vo svojej aktívnej kariére pokračuje, zatiaľ však sama nevie, že dokedy to bude. Prajeme jej tak ešte veľa šťastia a zdravia v jej ďalšom pôsobení.

Slovensko vyhráva nad Brazíliou 3:0! Naplnili sa tak papierové prognózy, ktoré nás stavali do úlohy jasného favorita. Teraz si už ostáva len počkať, ako bude dnešný program pokračovať. Na programe bola ešte jedna dvojhra a záverečná štvorhra. Všetko je to na dohode kapitánov, zatiaľ nemáme žiadne bližšie informácie.

Slovenská tímová jednotka teda odohrala svoj posledný zápas v reprezentácii! Aj touto cestou ďakujeme Dominike za všetko, čo nášmu tímu vo Fed Cupe dala a za každý jeden výkon jej ďakujeme!

Dominika Cibulková teda vybojovala pre Slovensko tretí bod, ktorý rozhodol o tom, že sa udržíme v II. svetovej skupine!

Koniec zápasu

6:0
    GEM, SET, ZÁPAS Dominika Cibulková! Slovenská jednotka ukončila druhý set priamym bodom a nasadila svojej súperke kanára! Druhý set sa niesol vo veľkom štýle našej Dominiky, ktorá nedala brazílskej jednotke žiadnu šancu a zaslúžene vyhráva toto stretnutie 2:0 na sety po hrách 7:6 (3) a 6:0!

40-15
    Dva mečbaly pre Slovensko!

30-15
    Situácia s zopakovala, ale vymenili sa strany. Dominika teda znova vedie o jeden fiftín.

15-15
    Po 15 na oboch stranách, tento úder slovenskej jednotky zastavila páska.

15-0
    Dominika musela cez druhé podanie, ale zvládla ho a tak si pripisuje fiftín na svoje konto.

5:0
    Koniec prestávky, podávať bude Dominika Cibulková.

5:0
    Nasleduje prestávka a výmena strán.

5:0
    A opäť Dominika berie čistou hrou podanie súperky a vyhráva v druhom sete 5:0! Posledný gem ju tak delí od jej úspešnej rozlúčky z reprezentáciou a spečatenie účasti Slovenska v II. svetovej skupine.

40-0
    Slovenská tenistka získava tri brejkbaly, snáď už nie je o čom špekulovať!

30-0
    Vyzerá to, že Dominika Cibulková už zlomila akýkoľvek odpor súperky a po ďalšom víťaznom údere vedie o dve loptičky.

15-0
    Víťazný úder z rakety slovenskej jednotky, fiftín na jej konte.

4:0
    Priamym bodom z podania ukončila Dominika tento gem, znova potvrdila brejk a tak už vyhráva v druhom sete 4:0! Pomaly sa tak približuje k celkovému víťazstvu.