Wisła Pł. – Korona 2:1 (kon.) | Arka – Miedź 2:0 (kon.) | Zagłębie S. – Wisla Krakov 2:1 (kon.)
Śląsk – Zabrze 1:2 (kon.)
Śląsk Wrocław
1:2 (1:0)
Górnik Zabrze
Čtvrtek 25.04.2019, 20:30 • Stadion Miejski, Wrocław • Polská Ekstraklasa • 32. kolo

Nakonec jsme viděli zajímavý fotbal shodně i ve druhém poločase. Zde už se ale projevila výraznější převaha Górniku, který většinu poločasu diktoval tempo. První gól padl z penalty, druhý už si vypracoval tým ze Zabrze sám. Body tedy berou hosté, a to všechny.

Díky, že jste tu dnes byli a budu se těšit příště. Jiří Polášek. (22:31:56)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 3:9. Střely mimo: 6:7. Rohy: 9:6. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 13:17.

90+7

90+6
    Domácí začínají být pořádně aktivní a nebezpeční až v nastaveném čase. I tak ale v šanci za šancí zklamávají.

90+5
    Při velké šanci domácích na srovnání ale hráči týmu Slask faulovali ve vápně a šance tak zůstává nevyužita.

90+4
    Brankář Górniku Chudý si opět míč dal přesně na pravý růžek malého vápna. Odtud se mu asi dobře vykopává.
    90+3. Wojciech Golla (SLA)

90+3
    Domácí rozehráli přímý kop. Ten dokonce přímo na hranici malého vápna našel cíl, jenže hráč, který ho dostal to nezaregistroval tak rychle a tak je míč odvrácen.

90+2
    Centr přišel do vápna domácích, ale stejně jako před chvílí na opačné straně byl odvrácen.
    90+1. Valerian Gvilija (GOR)

90+1
    Rozhodčí to natáhl opravdu na dlouho. Nastavuje se ještě 7 minut nad základní standardní hrací dobu.

90
    Ještě v poslední minutě letěl centr do vápna hostů. jeden z fotbalistů Górniku odhlavičkoval, ale byl tvrdě poslán k zemi a nyní leží na trávníku.

89
    Poslední minuty přinášejí ještě šance na obou stranách. Ty ale nejsou nějak ohromné. Vypadá to, že stav už vydrží takový, jaký je.

87
    Na druhé straně ještě přišla šance, která mohla vrátit zápasu remízový stav. Zůstala však neproměněna.

86
    Hosté se ale opět dostali rychle do útoku. Tak rychle ale míč opět ztratili.

85
    Další ofsajd, který zastavuje akci, přichází v 85. minutě. Měl ho na svědomí Górnik.

84
    Střídání v týmu Górnik Zabrze: ze hřiště odchází Kamil Zapolnik, přichází Łukasz Wolsztyński.

84
    Střídání v týmu Śląsk Wrocław: ze hřiště odchází Krzysztof Mączyński, přichází Damian Gąska.