Brisbane Roar – Adelaide 3:5 (kon.)
Brisbane Roar FC
3:5 (2:1)
Adelaide United
Čtvrtek 25.04.2019, 06:10 • Suncorp Stadium, Brisbane • Australská A-League • 25. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (08:11:02)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 1:3. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 15:10.

Máme tady konec skvělého gólového zápasu, který nám přinesl hned osm branek a nakonec se radují hosté, jelikož zvítězili 5:3.
    Už ve 4. minutě sice poslal hosty do vedení Mileušnič, ale ve 35. minutě srovnal Wenzel-Halls a v nastaveném čase poslal domácí mužstvo do vedení D'Agostino.
    Tak jak skončil první poločas, tak začal druhý, protože v 51. minutě srovnal na 2:2 Blackwood. Ovšem v 61. minutě domácí získali penaltu, se kterou si Bautheac poradil a Brisbane šlo zpět do vedení. Posléze už to byli ale pouze hosté, kteří dávali gól. Nejprve o deset minut později srovnal na 3:3 Goodwin a v 75. minutě otočil utkání Baba. Pět minut před koncem ještě pojistil výhru Isaias.

90+5

90+3
    Baba uviděl žlutou kartu, jelikož v souboji udeřil loktem soupeře.

90+2
    Střídání v týmu Brisbane Roar FC: ze hřiště odchází McKay, přichází Caletti.

90+1
    Brisbane sice mělo k dispozici rohový kop, ale ten nic vážnějšího nepřinesl.

90
    Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.

89
    Domácí už se radovali, ale střela skončila pouze v boční síti.

88
    Powell se nyní dopustil faulu, když stáhl soupeře k zemi a uviděl žlutou kartu.
    86. ISAIAS - 3:5

86
    Adelaide právě vstřelilo branku!
    Pravděpodobně je rozhodnuto, jelikož gólostroj hostů pokračuje a jdou do vedení 5:3! Domácí si nejprve poradili s centrem z rohu, ovšem posléze se k míči dostal ISAIAS, který se se štěstím prodral přes obránce a následně vypálil přesně k pravé tyči.

83
    Domácí hráč se provinil faulem a u míče tak bude Adelaide.

81
    Domácí se ocitli v dobré šanci, ovšem s tou si poradil hostující brankář Izzo.

80
    Střídání v týmu Brisbane Roar FC: ze hřiště odchází Duncan, přichází Lokolingoy.

77
    Střídání v týmu Adelaide United: ze hřiště odchází Boland, přichází Lia.
    75. Baba DIAWARA - 3:4

75
    Hosté jdou opět do vedení a je to už 4:3! BABA DIAWARA dostal fantastickou přihrávku z pravé strany do vápna, kde pohodlně zakončil.

74
    Střídání v týmu Brisbane Roar FC: ze hřiště odchází D'Agostino, přichází Mikkelsen.

Michal Raška

Branky: 35. Wenzel-Halls, 45+5. D'Agostino, 61. Bautheac (pen.) – 4. Mileušnič, 51. Blackwood, 70. Goodwin, 75. Diawara, 86. Isaias

Karty:   2. Duncan (BRR), 32. Bautheac (BRR), 88. Powell (BRR) – 23. Boland (ADE), 45+3. Jakobsen (ADE), 90+3. Diawara (ADE)

Brisbane Roar FC: Young – Leck, Pepper, Tongyik, Powell – Duncan (80. Lokolingoy), Lopez, McKay (C) (90+2. Caletti) – Wenzel-Halls, D'Agostino (74. Mikkelsen), Bautheac
    Náhradníci: White – Caletti, Lokolingoy, Mikkelsen, Reardon

Adelaide United: Izzo – Galloway, Marrone, Jakobsen (65. Elsey), Kitto – Isaias (C), Boland (77. Lia) – Mileušnič (69. Baba), Blackwood, Goodwin – Halloran
    Náhradníci: Margush – Baba, Elsey, Lia, Stamatelopoulos

Rozhodčí: Evans S.