Svarog Teplice – Slavia 5:3 (kon.) | Sparta – Chrudim 3:0 (kon.)
Sparta Praha
3:0 (1:0) Stav série: 1:0
FK Chrudim
Pátek 26.04.2019, 20:15 • Arena Sparta, Praha • Play off 1. futsal ligy • Semifinále

To je z naší strany vše, my děkujeme za pozornost a někdy zase na viděnou. (21:57:49)

Sparťané nakonec po velmi dobrém výkonu zaslouženě získávají první bod v semifinále sérii s Chrudimí! Ve sparťanském dresu se blýskl Drahovský a Wilde. Chrudim držel nad vodou vynikajícími zákroky Litviněnko.

První branku vstřelil ve 12. minutě Wilde. Stalo se tak po zbytečné chybě v chrudimské obraně. Gólovou nahrávku si připsal Angellott. Sparta na závěr prvního poločasu navíc díky šesti chrudimským faulům kopala penaltu, Grbeša ji ale neproměnil.

Ve druhém poločase padli branky rovnou dvě. Ve 24. minutě perfektní akci na jeden dotek z voleje zakončil Drahovský, o devět minut později na něj navázal po další parádní akci Wilde.

39:20
    Sparťané s přehledem kombinují na vlastní polovině a vypadá to, že dnešní utkání dohrají za hlasitého aplausu početného publika.

39:00
    Právě probíhá poslední minuta druhého poločasu.

38:33
    Oddechový čas pro domácí.

38:07
    Novak se pokusil Litviněnka obejít kličkou do stranu. Chrudimský gólman ale opět velmi dobře zasáhl.

37:34
    Za postrčení před sparťanskou brankou si hostující futsalisté připisují svůj třetí akumulovaný faul ve druhém poločase.

37:15
    Max z velmi nepříjemné situace, když se na něj seběhl Seidler i Angellott vyvázl poměrně elegantně driblinkem.

36:40
    Hostující Felipe to zkusil z dálky a donutil Ondřeje Vahalu k pohlednému zákroku robinzonádou. Tahle trefa k pravé tyči mohla být gólová.

36:31
    Wilde v zajímavé střelecké pozici přestřelil chrudimskou brankou.

35:20
    David Drozd nevěděl co s míčem, a tak vystřelil. Jeho prudká dělovka ale letěla nad sparťanskou branku.

35:08
    Nepřesná chrudimská kombinace končí v zámezí.

34:35
    Drahovský zatáhl za záchranou brzdu, když na polovině hřiště stáhl chrudimského soupeře k zemi. Tohle je čtvrtý akumulovaný faul pro Spartu.

34:30
    Novakově střele přes celé hřiště do prázdné branky chyběl kousek, aby skončila v brance.

34:02
    Drahovský mazaně otestoval pohotovost Litviněnka střelou přes celé hřiště. Ukrajinský gólman se nenachytal.

33:53
    Everton perfektním pasem našel volného Matěje Slováčka. Ten na zadní tyči sparťanské branky nakonec střelou ze skluzu přestřelil.