Zagłębie – Jagiellonia 2:0 (kon.) | Piast Gliwice – Cracovia 3:1 (kon.)
GKS Piast Gliwice
3:1 (1:1)
Cracovia Krakov
Pátek 26.04.2019, 20:30 • Stadion Miejski, Gliwice • Polská Ekstraklasa • O titul

Já se tímto loučím a přeji hezký víkend! (22:25:40)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 5:3. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 15:16.

GKS Piast Gliwice zvládl tento důležitý a hlavně náročný zápas za tři body! V první půli jsme na každé straně viděli proměněný pokutový kop. Druhý poločas měl trochu slabší tempo, ale přesto výhru domácím vystřelil druhým gólem v zápase Sedlar, vítězství pak na konci duelu pečetil Tomczyk.

90+3

90+2
    Hosté ještě zastavují brejk domácích faulem a utkání se již zřejmě dohraje na jejich polovině.

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty.

90
    Střídání v týmu GKS Piast Gliwice: ze hřiště odchází Joel Valencia, přichází Mateusz Mak.

88
    Gliwice právě vstřelily branku!
    Hosté předvedli nesmyslnou chybu v rozehrávce, domácí se dostali do brejku který po přihrávce Konczkowskiho zakončil PAWEŁ TOMCZYK. Asistence: Martin Konczkowski

87
    S takovými střelami Plach opravdu nemá problém a může v poklidu rozehrát.

86
    Mateusz Wdowiak tahá za záchranou brzdu a vidí žlutou kartu.

85
    Dlouhý míč hostům nevyšel a Piast bude vhazovat.

84
    Po něm hosté reklamují pokutový kop, ale zdá se, že je vše v pořádku.

83
    A Palach čelali dalšímu nepřijemnému míči který odvrací na rohový kop.

83
    A další střela Hernandeze, tentokrát se uvolnil ve vápně a František Plach se musel hodně natahovat, aby míč vytáhl alespoň na rohový kop.

81
    Chabý pokus Hernandeze míří nad branku.

80
    Do dobré šance se dostal střídající Patryk Sokołowski a výborný zákrok musel vytáhnout Michal Peškovič .

79
    Střídání v týmu Cracovia Kraków: ze hřiště odchází Cornel Râpă, přichází Filip Piszczek.