Tottenham – West Ham 0:1 (kon.) | Crystal Palace – Everton 0:0 (kon.) | Fulham – Cardiff 1:0 (kon.)
Southampton – Bournemouth 3:3 (kon.) | Watford – Wolverhampton 1:2 (kon.) | Brighton – Newcastle 1:1 (kon.)
Watford FC
1:2 (0:1)
Wolverhampton Wanderers
Sobota 27.04.2019, 16:00 • Vicarage Road, Watford • Anglická Premier League • 36. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou sobotu a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (18:11:14)

Utkání sledovalo 20 323 diváků.

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 9:7. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 3:5. Fauly: 10:11.

Utkání je u konce a hosté udělali důležitý krok k zisku sedmého místa tabulky. Vstup do druhého poločasu však měli lepší domácí, už ve 49. minutě se po špatné malé domů dostal do zakončení Deulofeu, ale gól dal až dorážející Andre Gray. Vyrovnávací gól ovšem hosty nesrazil, ti hráli co potřebovali a dočkali se i druhé branky. Po špatném Fosterově vyběhnutí se k voleji dostal Diogo Jota a brankou ze 77. minuty rozhodl o výhře 2:1. Wolverhamptonu tedy po dnešní výhře patří sedmé místo s 54 body, Watford je devátý s 50 body.

90+8

90+7
    Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Diogo Jota, přichází Morgan Gibbs-White.

90+6
    Vzápětí ti neodpustil strčení do Joty, který šel okamžitě na zem. Tento okamžik už ale zůstal bez trestu.

90+6
    Étienne Capoue stáhl k zemi unikajícího Jotu a za tento zákrok dostal žlutou kartu.

90+5
    Hosté už pouze odkopávají míče od vlastní šestnáctky a brání svůj těsný náskok.

90+4
    Jota je stále na trávníku a nyní probíhá jeho ošetřování.
    90+3. Po Kabaseleho zákroku se penalta nepískala

90+3
    Domácí Kabasele předvedl v pokutovém území ostrý skluz na Jotu, dle sudího to bylo přes míč a pokutový kop tak nepískal.

90+2
    Centr mířil na pravou stranu na Dendonckera, byl však v ofsajdové pozici a domácí mohou rychle rozehrát.

90+1
    Faul na Nevese, hosté u míče a tohle jim maximálně vyhovuje.

90
    Rozhodčí nastaví pět minut.

89
    Deulofeu neprošel pravou stranou a prakticky odevzdal míč.

88
    Hosté rozehráli přímý kop z pravé strany, k úspěchu to ale nevedlo. Foster a jeho obránci si zvládli poradit.

87
    Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Raúl Jiménez, přichází Ivan Cavaleiro.