Dortmund – Schalke 2:4 (kon.) | Düsseldorf – W. Brémy 4:1 (kon.) | Frankfurt – Hertha 0:0 (kon.)
Hannover – Mohuč 1:0 (kon.) | RB Lipsko – Freiburg 2:1 (kon.) | Stuttgart – Mönchengladbach 1:0 (kon.)
Hannover 96
1:0 (0:0)
1. FSV Mohuč 05
Sobota 27.04.2019, 15:30 • HDI-Arena. Hannover • Německá Bundesliga • 31. kolo

Je tu konec! Hannover po deseti zápasech konečně naplno boduje a získává tak velmi důležité 3 body do tabulky. Utkání nabídlo velmi hezkou fotbalovou podívanou plnou šancí. V prvním poločase jsme byli svědky neuznaného gólu hostů, když se před finální střelou do odkryté brány Mohuč provinila útočným faulem. Ve druhé půli přišel po chybě gólmana Mullera trest v podání branky Hannoveru, o kterou se postaral Weydandt. Vzápětí utkání hosté tlačili a vyvíjeli si velký tlak, ovšem tomu všemu dokázala obrana Hannoveru čelit a vítězství si uhájila.

Na záchrannou příčku domácím nyní chybí tři body.

Děkuji za pozornost. (17:30:15)

90+4

90+3
    V dobré příležitosti se vyskytl útočník hostů, jenž v šestnáctce vypálil a jen těsně minul pravou tyč!

90+3
    K centru z rohového praporku se znovu dostal útočník Mateta, jehož hlavičku znovu zmařil.

90+2
    Hannover znovu získává míč. Domácí se samozřejmě nikam hnát nebudou.

90+1
    Nastavují se 3 minuty nad rámec hrací doby.

90
    Oztunali fauluje a dává soupeři možnost zdržovat hru.

89
    Mateta měl vyrovnávající gól na pravé noze! Jeho střela však přesné parametry neměla a končí vysoko nad bránou.

88
    Hosté tvoří další nepříjemný tlak.

87
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Giulio Donati, přichází Niko Bungert.

86
    Anton mohl definitivně pojistit výhru! V šestnáctce se dostal ke střele, ovšem bohužel pro něj ji soupeř dokázal znovu zblokovat.

86
    Po delším časovém úseku se do protiútoku hnali domácí. Z pravé strany přišel nákop do před brankového prostoru, kde míč odehrál obránce Mohuče jen na roh.

85
    Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Jonathas, přichází Walace.

84
    Domácí hráč si říkal pádem o faul. Rozhodčí je však jiného názoru.

83
    Hannover je pod velkým tlakem hostů. Nyní přichází rohový kop.

81
    Mohuč tlačí na pilu, ovšem obrana domácích je ve druhém poločasu výborná.

80
    Na hrací plochu přišli čerstvé síly. Uvidíme další branku?

79
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Robin Quaison, přichází Anthony Ujah.

78
    Domácí získali po dlouhé době míč, který však ihned lacně odkopávají pryč.

Jan Štokman

Branky: 67. Weydandt (Maina)

Karty:   17. Bakalorz (HAN), 53. Schwegler (HAN) – 57. Gbamin (MAI)

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 2:13. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:14.
    Hannover 96: Esser – Haraguči, Anton, Felipe, Ostrzolek – Maina (77. Sorg), Schwegler, Bakalorz (C), N. Müller (46. Prib) – Jonathas (85. Walace), Weydandt.
    Náhradníci: Radlinger – Korb, Muslija, Prib, Sorg, Walace, Wimmer.

1. FSV Mohuč 05: F. Müller – Aarón, Hack, Niakhaté, Donati (87. Bungert) – Maxim, Gbamin (C), Boëtius (70. Öztunali) – Mateta, Quaison (79. Ujah), Onisiwo.
    Náhradníci: Zentner – Baku, Brosinski, Bungert, Malong, Öztunali, Ujah.